خرید رپورتاژ

Functional LEGO Beehive
عکس های اعتباری: Athlones حیات وحش Apiaries
Ruari O Leocháin یک معلم از شهر Athlone شهرستان Westmeath, ایرلند تصمیم به ساخت مستند کمی بیشتر مولد با ترکیب دو تا از احساسات خود لگو و زنبور عسل است. این پروژه در حال حاضر در پشت ذهن خود را برای مدتی اما به دست آوردن یک مقدار عظیم از آجر لگو او را نگه داشته و دور از شروع آن است که تا زمانی که…همه چیز تعطیل. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.پس از سفارش آجر لگو او صرف هشت سال کار روی پروژه “bit-by-bit” بدون استفاده از هیچ گونه چسب یا یک طرح. پس از تکمیل آن را به زنبور عسل خود به سر می برد و تبدیل لگو ساختار به عملکرد کندوی عسل. در پایان حدود 30,000 نشان داد و در حال زندگی در حال حاضر وجود دارد.

LEGO 6237625 Brickheadz Star-Lord and Gamora Bundle Building Kit (249 Piece)
لگو 6237625 Brickheadz Star-Lord و Gamora بسته نرم افزاری ساخت کیت (249 قطعه)

  • Buildable Star-Lord لگو BrickHeadz ساخت شخصیت های معتبر جزئیات از فیلم Avengers: Infinity War فیلم از جمله مو طلایی, نبرد, کلاه بوت موشک
  • Buildable Gamora لگو BrickHeadz ساخت شخصیت های معتبر جزئیات بیشتر از the Avengers: Infinity War فیلم از جمله پر جنب و جوش پوست سبز تیره مو صورتی و انفصال شمشیر
  • هر لگو BrickHeadz ساخت شخصیت می آید با خود buildable جمع baseplate.
  • سرگرم کننده خود را در حال رشد لگو BrickHeadz مجموعه با دیگر قهرمانان فوق العاده از فیلم Avengers: Infinity War فیلم و بسیاری دیگر از مورد علاقه خود را فیلم, سریال, بازی و کمیک است.

چه زنبورها انجام خواهد شد با توجه به زمان به اندازه کافی است که آنها را propolize همه چیز. بره موم یک نوع چسب است که زنبور عسل از درختان و با هر گونه شکاف در یک کندوی عسل با هر باد یا هوا از طریق گرفتن آنها را اساسا قرار داده و خود چسب در میان به آن مهر و موم کردن. به صداقت, من انتظار نداشتم چنین واکنش … من تا به حال مردم در تماس با من از چین و امریکا و جاهای دیگر گفت که آنها عاشق این ایده گفت:” Leocháin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im