تیلور سویفت نگه داشته فولکلور انتشار آلبوم راز از برچسب رکورد ملی را هارون Dessner می گوید

Taylor Swift آلبوم جدید فولکلور بود مانند یک راز است که حتی خود کمپانی ضبط نشده بود گفت: در مورد آن است.

در روز پنج شنبه (23 جولای) Swift اعلام کرد که آلبوم جدید خود خواهد بود حذف در نیمه شب روز بعد کمتر از یک سال بعد از آخرین آلبوم استودیویی عاشق برای اولین بار.

خروج از آخرین, پاپ, محور, آلبوم فولکلور دیدم سویفت همکاری با ملی هارون Dessner گفت که Pitchfork که آلبوم نگه داشته بود شدیدا تحت کاری ادامه داده اند تا آخرین دقیقه برای جلوگیری از هر گونه اطلاعات از نشت.

“وجود دارد هیچ نفوذ خارجی در همه” Dessner گفت. “در واقع هیچ کس نمی دانست از جمله برچسب خود تا ساعت قبل از آن راه اندازی شد. برای کسی که در این خودنمایی ویژه برای 15 سال آن را واقعا رهایی بخش به برخی از حریم خصوصی و کار خود را در شرایط خود. او سزاوار آن است.”

او ادامه داد: “در آن زمان اگر من می خواستم دوستان به بازی در ضبط آن کمی دشوار است زیرا شما نمی توانید ارسال یک فایل با خواننده است. اما همه سرد بود.

“در پایان, من رسیده به برخی از جادوگران فقط به اضافه کردن بیت که خوب بود. این نوع از سرگرم کننده: ‘چه ؟ چرا شما نمی توانید به من بگویید هارون?’ سپس آنها شروع به حدس زدن. هر کس ساخته شده است یک بازی خارج از آن.”

و همچنین به عنوان Dessner Swift با همکاری Bon Iver و ترانه سرا Jack Antonoff در تاریخ ثبت است.

مستقل‘s Roisin اوکانر به فرهنگ عامه یک چهار ستاره نقد و بررسی, نوشته: “سوسو زننده این آلبوم نفیس پیانو مبتنی بر شعر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>