تیلور سویفت فرهنگ عامه: چه منتقدان می گویند در مورد تعجب آلبوم جدید

تیلور سویفت آلبوم جدید, فرهنگ عامهاست دریافت اکثریت نقدهای مثبتی از منتقدان.

زود واکنش ها به پاپ ستاره هشتم آلبوم که به شدت بر پیانو-بر اساس ابزار دقیق و سریع را آهنگسازی استعدادهای شده اند پر از ستایش.

مستقل به این آلبوم چهار ستاره نوشته: “سویفت 2019 آلبوم عاشق شد بازگشت از انواع به او شکوه های عاشقانه آهنگ های قدیمی.

“کسانی که آهنگ ها بودند سند چشم انداز از بهار در نقاشی با مداد رنگی صورتی و بنفش, پس از طوفان زمستان مواج در شهرت. فرهنگ عامهاست که داغ و درد از اواخر تابستان که در آن شیفتگی و نوستالژی رشد; بوی woodsmoke و شراب قرمز آویزان در هوا.

“نوشته شده و ثبت شده در جداسازی آن شامل همکاری با سویفت ‘موسیقی قهرمانان’ – ملی را هارون Dessner Bon Iver و مکرر آهنگسازی شریک و شرکت تولید کننده Jack Antonoff. وجود دارد هیچ پاپ bangers اینجا فقط نفیس پیانو مبتنی بر شعر است.”

نگهبان لورا Snapes به فرهنگ عامه پنج ستاره ستایش او “عاطفی حدت” و عملکرد صوتی.

“فرهنگ عامه ثابت می کند که او می تواند رشد به دور از سر و صدا: اگر شما تفسیر “همکلاسی” را به عنوان پاپ همسالان سویفت دیگر رقابت” نقد و بررسی می خواند. “بمب افکن پاپ باعث می شود راه برای خاموش آهنگسازی و یک چشم انداز منحصر به فرد در مقایسه با شاد اما گسترش-شرط بندی های عاشق. با کنسرت را از روی میز برای آینده قابل پیش بینی دیگر نیاز به رسیدن به چهار طرف ورزشگاه ممکن است ثابت کرده اند رهایی بخش.”

به من کاغذ نیز به سویفت رکورد جدید پنج ستاره, اظهار نظر: “زنان باید با پیروزی در آخرین سال در, الکترونیکی, indie folk – بیشتر قابل فرشته اولسن, قمر Bridgers و Haim. سریع می پیوندد صفوف خود را با فرهنگ عامه, soundtracking هر سایه همدلی و غم و اندوه و شرم آور است.”

NME به آلبوم چهار ستاره خواستار آن است که یک “فوق العاده indie folk قبل”. بررسی پیشنهاد 16-آهنگ آلبوم کشیده موارد است.

فرهنگ عامه احساس تازه رو به جلو فکر کردن و بیشتر از همه صادق” نقد و بررسی گفت. “براق تولید, او را بخشید در نیم دهه گذشته است کنار برای ساده تر نرمتر ملودی و دقیق ابزار دقیق. این صدا از یک هنرمند که خسته از محاسبه و منتشر شده و می خواستم به سعی کنید چیزی متفاوت است. سریع ناپدید شد به اجمال جنگل در حالی که نوشتن فرهنگ عامه و او ظهور قوی تر از همیشه است.”

تلگراف منتقد نیل مک کورمیک نیز اعطا آلبوم پنج ستاره نوشتن: “این به زیبایی تبدیل آهنگ ها با همدلی برای منکوب شخصیت های توفان زندگی اما همیشه آماده برای مبارزه با به عقب پل فاصله اجتماعی با langorous ملودی و احساسات عمیق. این مستند ممکن است یک لحظه وحشتناک برای موسیقی و نوازندگان اما آن منجر به تیلور سویفت قدرتمند ترین و قدیمی آلبوم تا به امروز است.”

یک نظر برای تنوع گفت: “آن را سخت به یاد داشته باشید هر معاصر پاپ ستاره است که زیاده روی در جدی تر یا موفق عمل سونیک کام پاکسازی از سویفت است با هشتمین آلبوم بسیار اندک اما غنی امر نوشته شده و ثبت شده در قرنطینه شرایط است.”

این بار به این آلبوم چهار ستاره, اظهار نظر: “فرهنگ عامه (این نشانه این است که در نام) نشسته در نوع خاکی نوع لذت می برد توسط مردم با هنرهای لیبرال درجه و یک علاقه عبور در چوب کنده کاری. این است یک راه طولانی از ‘Shake It Off’.”

سریع خودش گفت: فرهنگ عامه “آغاز شده و با تصاویر. تصاویری که ظهور به ذهن من و حس کنجکاوی من piqued است”.

“در انزوا تخیل من اجرا شده است و این آلبوم در نتیجه مجموعه ای از آهنگ ها و داستان های که جریان مثل جریان آگاهی” او نوشت: در این آلبوم مقدمه. “برداشتن یک قلم بود و من راه فرار به فانتزی تاریخ و حافظه است. من گفته ام این داستان به بهترین توانایی من با تمام عشق و تعجب و تلون مزاج آنها سزاوار است.”

فرهنگ عامه است در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید