طرفداران تیلور سویفت باور Karlie Kloss ممکن است فقط کاهش یافته و تخم مرغ عید پاک در مورد آلبوم جدید خود

طرفداران تیلور سویفت می بینی که آلبوم جدید خود فرهنگ عامه ممکن است با الهام از دوستی خود را با Karlie Kloss. د

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

طرفداران تیلور سویفت می بینی که آلبوم جدید خود فرهنگ عامه ممکن است با الهام از دوستی خود را با Karlie Kloss.

در عرض چند ساعت از سویفت اعلام تعجب انتشار فرهنگ عامهکه خواهد رسید در نیمه شب امشب (یا ساعت 5 صبح به وقت GMT) Kloss ارسال شده تصاویری از خودش نما در میان جنگل درختان – بسیار شبیه به کاور برای سویفت آلبوم جدید.

"خوشحال جای" مدل و کارآفرین زیر نویس تصاویر.

Kloss نیز ارسال شده یک ویدیو از خودش نشان میدهد و توده در شبیه جنگلی قبلا در ماه جولای با Swift طرفداران در حال حاضر حدس زدن آن ممکن است اوایل نکته در مورد این آلبوم است.

وضعیت سریع و Kloss دوستی بوده است موضوع بحث های داغ در سال های اخیر گمانه زنی ها این جفت ارز ممکن است کاهش یافته و پس از اینکه به طور منظم به عکس با هم در سراسر 2015 و 2016.

در سال 2018 جنیفر لارنس به شوخی گفت که اگر او یک جاسوس او را بررسی "چه خبر است با Karlie Kloss و تیلور سویفت که به خدا صادقانه حقیقت".

بعد از آن که در سال Kloss خطاب گمانه زنی ها از احتمال شکاف در مصاحبه با رواجو گفت: "جهان نیاز به دانستن ؟ خوب جنیفر لارنس علاقه مند بود. تنها نگران نباشید تیلور و من هنوز هم دوستان واقعا خوب است."

اما سریع بود و نه در حضور در هر کدام از Kloss را در مراسم عروسی به تاجر جاشوا کوشنر در سال 2019. Kloss نیز با عکس اسکوتر براون که سویفت بارها بیش از خرید از استاد ضبط شده است.

در توییتر Swift طرفداران این باورند که آلبوم جدید ممکن است ویژگی های شعر که روشن اگر آنها هنوز هم دوستانه است.

آنها همچنین theorised که "بتی" یک آهنگ در فرهنگ عامهمی تواند یک راز مرجع به Kloss که نام میانی است که الیزابت.

اوایل امروز (23 جولای) Swift اعلام کرد که او تا به حال نوشته شده و ثبت شده کل آلبوم در مستند که او انداختن بدون هيچ گونه پيش تبلیغات. این شامل همکاری با Jack Antonoff Bon Iver و هارون Dessner ملی.

"قبل از این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در 'کامل' اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است" سویفت در بیانیه ای گفت. "دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است. که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب