تانا Mongeau عذر خواهی برای حضور احزاب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: ‘چنین بی دقتی و غیر مسئولانه عمل’

تانا Mongeau است عذر خواهی کرد برای او “بی دقت و غیر مسئولانه” تصمیم به حضور در یک حزب در میان بیماری همه گیر کوروناویروس طرفداران او پس از انتقاد از رفتار او.

در روز یکشنبه, YouTube star خطاب به واکنش بیش اخیر حضور در یک حزب بزرگ در لس آنجلس در Instagram که در آن او نوشت: “مهمانی/رفتن به هر گونه گردهمایی های اجتماعی در طول یک جهانی همه گیر بود که چنین بی دقتی و غیر مسئولانه عمل از طرف من.

“من به طور کامل خودم مسئول این خواهد شد و ماندن در داخل. اقدامات خواهم که سزاوار نیست یک پلت فرم است و من می خواهم به طور کامل به عذر خواهی و بهتر از این. من متاسفم.”

22 ساله عذرخواهی می آید و پس از او نامیده می شد توسط طرفداران او برای حضور متعدد کالیفرنیا احزاب است که در آن شرکت کنندگان می تواند دیده می شود نه پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

آخر هفته گذشته Mongeau بود در میان بسیاری دیگر از تاثیرگذاران انتقاد برای حضور در یک مهمانی در اعتیاد به مواد مخدره خانه یک عمارت در تپه های هالیوود که در آن متعدد Infinite شخصیت زندگی می کنند.

تانا Mongeau عذر خواهی برای حضور حزب در طول همه گیر (Instagram)

“اگر مورد علاقه خود را اثرگذارندهها در بزرگ خانه احزاب در طول یک بیماری همه گیر (& خنگ هستند به اندازه کافی به آن را در رسانه های اجتماعی)… بد آنها را تحت تاثیر قرار. دنبال کردن آنها” YouTuber Tyler Oakley توییتی در مدت کوتاهی پس از این که دیدم بسیاری از کسانی که در حضور و غیاب به اشتراک گذاری ویدئوها و تصاویر از جمع آوری به حساب های رسانه های اجتماعی.

در پیگیری توییت او اضافه کرد: “سلام @jamescharles @NikitaDragun @tanamongeau @larrayxo @charlidamelio @dixiedamelio & دیگران که مهمانی در گروه های بزرگ – لطفا نظر اجتماعی فاصله, ماسک پوشیده و با استفاده از خود سیستم عامل برای تشویق مسئولیت در سراسر جهان در طول یک بیماری همه گیر.”


با وجود انتقاد Mongeau ادامه داد: برای حضور در همایش بزرگ با Instagram داستان در روز شنبه نشان و YouTuber اریکا Costell گفت: “گوش ما نمی f***ing مراقبت” در حالی که ظاهر می شود در طرف دیگر با توجه به ضبط داستان های به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

در بیانیه YouTuber تاکید کرد که او و Costell بودند در واقع با اشاره به “گذشته درام” در پس-حذف تصویری و همه گیر.


“در حالی که اریکا و من با اشاره به گذشته درام در فیلم های ما به این موضوع و دیگر مسائل – من نیاز به یک مثال بهتر و شخص” او به این نتیجه رسیدند.

پس Mongeau عذرخواهی بسیاری در رسانه های اجتماعی متهم او را از صدور بیانیه عمومی تنها به این دلیل که او نامیده می شد توسط طرفداران او.

“Tbh @tanamongeau عذرخواهی یک شوخی بود. شما می دانستم که دقیقا چه شما انجام می دهند. واقعی” یک فرد است.

یکی دیگر گفت: “خواندن @tanamongeau عذرخواهی در مورد بیرون رفتن و به طور مداوم مهمانی در طول یک بیماری همه گیر. دختر شما گفته اید که عذرخواهی در بسیاری از مواقع در حال حاضر. اقدامات > کلمات.”

“@tanamongeau شما تنها تا کنون متاسفم که شما گرفتار, همچنین شما عذر خواهی بدتر هر زمان وجود دارد و تنها در بسیاری از مواقع شما می توانید خود را سرزنش سن برای انجام احمق sh*t” شخص دیگری توییتی در گذار.

Mongeau عذرخواهی می آید پس از جیمز چارلز نیز منتشر شد یک بیانیه عمومی در مورد حضور خود در اعتیاد به مواد مخدره خانه که او گفته بود “خودخواه و احمق تصمیم” با توجه به BuzzFeed.

“حتی اگر من شده است با پوشیدن یک ماسک و آزمایش منفی چندین بار رفتن به یک مهمانی در طول یک بیماری همه گیر شد و خودخواه و احمق تصمیم” چارلز نوشت.

“ایمنی مردم و حفظ Covid-19 موجود است به مراتب مهم تر از جشن تولد یک دوست و ناامن, مهمانی, چیزی است که من می خواهم به ترویج به مخاطبان” او ادامه داد. “میدانم که با پلت فرم در می آید و من شما را تشویق بچه ها به طور دقیق تر از من بود.

“پوشیدن ماسک و در ادامه به فاصله اجتماعی.”

به عنوان روز پنج کالیفرنیا گذشت نیویورک در تعدادی از coronavirus موارد با گزارش دولت بیش از 450,000 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>