Tammy ابراهیم به پایان می رسد انتقال حدس و گمان به ثبت نام جدید چلسی قرارداد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Tammy ابراهیم به نقض هر گونه نگرانی بیش از او در چلسی آینده با امضای یک قرارداد یک ساله تمدید Stamford Bridge, the PA, اخبار آژانس می داند.

22 ساله مهاجم توسعه یافته موجود خود را Blues معامله تا 2023 هر چند چلسی کارفرمایان هستند درک می شود آماده ادامه مذاکرات بیش از دیگر شرایط است.

رئیس فرانک لمپارد دست ابراهیم آرزو نه شماره پیراهن تابستان گذشته و انگلستان مهاجم از کار اخراج شده است 16 گل در 40 بازی در اولین دوره خود پیشرو بلوز خط.

جدید £53 میلیون استخدام تیمو ورنر افزایش چلسی را شلیک بعدی مدت اما پرکار آلمان هیتمن را نیز اضافه قابل رقابت برای ابراهیم.

اما Camberwell متولد مهاجم ابراهیم تا به حال هیچ تردیدی در مورد گسترش خود را در استمفورد بریج بماند با این باشگاه نیز مشتاق به نگه داشتن او را برای مسافت های طولانی.

Tammy ابراهیم به پایان رسید خود را هدف خشکسالی با چلسی سوم (حفاظت محیط زیست)

“من نمی خواهم به این بند در قرارداد می تواند باز من تا به بسیاری از سوال که یکی گفت:” لمپارد.

“اما من آن را قبل گفت: وقتی که من پرسید: Tammy را در یک مرحله بحرانی در خود قرارداد.

“او نیاز به تمرکز بر روی بازی است و ما باید تا پایان فصل به شدت به عنوان ما می توانیم و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان را به نشستن پس از آن.”

فرانسه در جام جهانی برنده مهاجم آرسنال نیز به تازگی توسعه یافته خود را Blues قرارداد باقی می ماند در غرب لندن مدت است.

33 سال از کار اخراج شده است سه گل در پنج بازی از فوتبال را سرگیری تکرار ارزش خود را به بلوز.

ابراهیم شکست در 10 بازی به ثمر رساند اردک در چلسی 3-2 برنده در کریستال پالاس در روز سه شنبه با لمپارد امیدوار است که خار می تواند او را به بهترین خود را.

“تامی در شخصیت او را بسیار مثبت lad او قطار به خوبی او را خوب گروه است و تغییر نکرده است” گفت: لمپارد.

“من می دانم که فراتر از آن وجود دارد گاهی اوقات احساسات برای یک بازیکن به خصوص یک گلزن است که با داشتن یک زمان سخت در مقابل هدف.

“ما در حال گفتگو قبل از بازی کاخ بنابراین من به خصوص خوشحال کنید او را که در برابر آنها. من امیدوارم که وجود دارد برای بالا بردن او من امیدوارم که اعتماد به نفس خود را گرفته تا به خوبی افزایش دهد و ما را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید