خرید رپورتاژ

AirPods Pro Review
اپل AirPods نرم افزار هنوز به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بهترین گوشی بی سیم برای دستگاه های iOS و شما می توانید یک جفت برای $229.99 حمل این آخر هفته تنها در اصل $249. بر خلاف استاندارد AirPods این نرم افزار با استفاده از دو میکروفن همراه با نرم افزار پیشرفته به طور مداوم انطباق با هر فرد گوش و هدفون مناسب در حالی که از بین بردن سر و صدای پس زمینه به ارائه عالی نویز در تجربه. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در ویدئو توضیح اگر آن را هنوز هم ارزش خرید در سال 2020 و اطلاعات بیشتر.

فروش

Apple AirPods Pro
اپل AirPods Pro

  • فعال لغو سر و صدا به صورت همهجانبه صدا
  • حالت شفاف برای شنیدن و ارتباط با جهان اطراف شما
  • سه اندازه از نرم مخروطی سیلیکون راهنمایی برای یک برنامه ریزی مناسب
  • عرق و آب مقاوم در برابر
  • تطبیقی EQ به طور خودکار آهنگ های موسیقی را به شکل گوش

اولین میکروفون چهره بیرون و تشخیص صدا خارجی برای تجزیه و تحلیل محیط زیست سر و صدا. این نرم افزار پس از آن ایجاد یک معادل ضد سر و صدا است که لغو کردن سر و صدای پس زمینه قبل از آن می رسد شنونده گوش. یک میکروفون دوم چهره های داخل گوش نسبت به گوش و سر و صدا باقی مانده شناسایی شده توسط میکروفون لغو شده است.

جدید در گوش AirPods نرم افزار صدا شگفت انگیز با تطبیقی EQ جا به راحتی با گوش راهنمایی و نوآورانه فعال لغو سر و صدا و شفافیت حالت. ما فکر می کنیم مشتریان در حال رفتن به عشق این علاوه بر جدید به AirPods خانواده” گفت: Phil Schiller, اپل, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im