تاکو بل را تایید می کند آن است که از بین بردن آیتم های منو های مختلف: 'تغییر سخت است'

تاکو بل آن را تاييد خواهد شد بازنشستگی برخی مواد غذایی پس از شایعات در مورد یک کوچکتر منو گردش در اوایل این ما

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

تاکو بل آن را تاييد خواهد شد بازنشستگی برخی مواد غذایی پس از شایعات در مورد یک کوچکتر منو گردش در اوایل این ماه.

خبری که به سرعت در زنجیره غذایی دیگر خواهد بود ارائه آیتم های منو برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده در ق توسط یک کاربر که ادعا می شود یک تاکو بل کارمند.

"آنچه نمی ماند: همه سیب زمینی موارد Quesaritos لود Grillers سه لایه Nacho فربه Frito Burrito تند Tostada, 7-لایه Burrito, (تایید نشده) Nacho عالی" کاربر نوشت: در ژوئن 10, و اضافه کرد که این رستوران خواهد بود با اضافه کردن دو آیتم های منو.

این شایعه باعث ترس در رسانه های اجتماعی که در آن مشتریان خود را ابراز ناامیدی از حذف از مورد علاقه خود را آیتم های منو.

روز جمعه تاکو زنجیره تایید این خبر که ارائه خود را خواهد بود در بیانیه ای که در آن نشان داد که آن را "ساده" منوی آن است.

"ما در حال پاکسازی فضا در منوی ما برای ایجاد یک کارآمد تر تاکو بل تجربه" این شرکت اعلام کرد. "آغاز 13 اوت ما خواهد بود ساده منو ما. این تکامل منو رویکرد می آید که پس از تجزیه و تحلیل راه های جدید ما در حال اجرا رستوران ما. ما می خواهیم اطمینان حاصل شود آسان و سریع سفارش تجربه برای مهمانان ما و اعضای تیم در حالی که به طور همزمان باز کردن فرصت برای حتی بیشتر نوآوری است."

با توجه به Taco Bell جدید ساده منو به معنی موارد از جمله استیک گریل نرم تاکو 7-لایه Burrito ی Nachos عالی فربه Fritos Burrito و چیپس و نرخهای دیگر نمی خواهد در دسترس می آیند اواسط ماه اوت است.

به طور کلی زنجیره ای خواهد بود "بازنشستگی" 11 آیتم های منو در میان coronavirus همه گیر برای "ساده کردن عملیات و سفارش سریع تر و امن تر و راحت تر از همیشه برای مشتریان و اعضای تیم به خصوص در حالی که این بیماری همه گیر منتقل شده اولویت به درایو از طریق و دیجیتال".

در حالی که آن را دیگر نمی خواهد به نظر می رسد در منوی تخته های Quesarito امن است - به عنوان مشتریان هنوز هم قادر خواهد بود به منظور آیتم های منو به صورت دیجیتالی از طریق تاکو بل وب سایت و یا نرم افزار با توجه به این رستوران.

تاکو بل نیز گفت: این امر می تواند معرفی دو جدید و آیتم های منو - a $1 گوشت گاو Burrito و Nachos در گراند جعبه.

با وجود اضافه شدن گزینه های جدید تایید که برخی از آیتم های منو خواهد بود برای همیشه رفته آسان نبود برای برخی از مشتریان.

تاکو بل به اشتراک گذاشته یک نمونه از آن در آینده منو (تاکو بل)

"من هرگز ببخش تاکو بل برای از بین بردن سیب زمینی" یک فرد است.

یکی دیگر گفت: "وای. در بالای هر چیز دیگری اتفاق می افتد در حال حاضر @tacobell است از بین بردن 7-لایه burrito همه سیب زمینی اقلام و فقط در مورد هر چیز دیگری من سفارش از منوی خود را. بحث در مورد لگد زدن به من در حالی که من پایین هستم... این واقعا سخت ترین جدول زمانی است."

"@tacobell دور گرفتن 7-لایه burrito از منو های آن" شخص دیگری نوشت. "هر کس تصمیم به انجام این است که به سادگی و بدون روح. که مانند مک دونالد از بین بردن سیب زمینی سرخ کرده از منوی خود و ارائه یک درجه اعتبار ساقط است."

در آن بیانیه تاکو بل اذعان کرد که "تغییر سخت است" اما ابراز امید خود را برای آینده است.

"در حالی که تغییر سخت است ساده منو و نوآوری فرایند را ترک اتاق را برای جدید فن مورد علاقه های شما ادامه پیشرفت در مقوله های مانند گیاهی, رژیم های غذایی و حتی فرصت برای بازگشت برخی از آثار کلاسیک در یک زمان محدود بر اساس" رستوران گفت: قبل از تشویق مشتریان به بازدید تاکو بل مکان و شتاب مورد علاقه خود را قبل از آنها از بین رفته اند ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب