سوزانا رید گام به عقب از رسانه های اجتماعی با استناد به سوء استفاده آنلاین: “من در نهایت در نقطه شکستن’

سوزانا رید گفته است که او مصرف یک گام به عقب از رسانه های اجتماعی “برای نجات خود من سلامت عقل” پس از افزایش اخیر در نظرات تند و تیز نسبت به او کارگردانی.

با توجه به یک مطالعه اخیر انجام شده توسط Ofcom, انگلستان, بزرگسالان در حال گذراندن حدود یک چهارم از بیداری خود را در زندگی حاضر با توجه به مستند.

سیستم عامل مانند Infinite و زوم باید شاهد یک رونق در تعداد کاربران در چند ماه گذشته با یک Ofcom سخنگوی با بیان اینکه “مستند ممکن است ترک ماندگار دیجیتال میراث”.

در آخرین ستون برای ایمیل های روزانه, رید اعلام کرد که او “معتاد به رسانه های اجتماعی” و می تواند ساعت را صرف “پیمایش از طریق نوشته ها و تصاویر, غرق در جزئیات دیگر زندگی مردم ساری در اخبار giggling در فیلم های خنده دار”.

این مجری تلویزیونی گفت که “در نهایت در نقطه شکستن” پس از “nastiness” او با تجربه در رسانه های اجتماعی پس از به اشتراک گذاری خود را “خشم” بیش قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, ایالات متحده.

49 ساله گفت که در حالی که او را توسعه داده است یک “پوست ضخیم” در حالی که مشغول به کار در تلویزیون “وجود دارد که حتی ضخامت پوست نازک تر می شود”.

“به من گفته شد به” خفه شو ” و “در لانه خود را’,” رید گفت.

“من اتفاق افتاده است به بررسی گوشی من زمانی که من در ساخت ناهار برای بچه ها و سخنرانی دراز وشدیداللحن از جنسیتی توهین ساخته شده معده من تلو تلو خوردن.”

از خوب در صبح بریتانیا co-لنگر گفت که گاهی اوقات موثر ترین راه برای مقابله با توهین به پیام این است که “ارسال با روح پاسخ به یکی به خصوص ناپاک است”.

“پیش فرض نیاز به می دانم که اگر آنها بی ادب, آنها ممکن است ساخته شده به عنوان مثال,” او گفت:.


اما او در حال حاضر رسیده نقطه که در آن او مایل نیست به طور مداوم در معرض نظرات بی ادب از دیوهای او توضیح داد.

“من مایل به اجازه معتادان برنده شدن اما من خاموش تمام اطلاعیه ها و متوقف چک کردن تلفن من” رید اعلام کرد. “من خواهید بود مسدود کردن بدترین عضو شورای نظارت مدت و به دنبال خوراک من تنها زمانی که نیاز به اطلاعات در مورد یک خبر.

“شما ممکن است فکر می کنم که فقط برای تلفن های موبایل و معقول و با توجه به نحوه وحشتناک توییتر می شود. اما این نباید به این راه,” او اضافه شده است.

رید به این نتیجه رسیدند او ستون با تاکید بر نیاز به سیستم عامل رسانه های اجتماعی بهتر است برای محافظت از کاربران خود را.

“و هیچ اشتباه ناخوشایند به عنوان آن را برای من وجود دارد یک سطح کاملا دیگر از viciousness کارگردانی در افراد سیاه و سفید در رسانه ها” روزنامه نگار نوشت.

“من قهرمان فوتبال ایان رایت توصیف نژادپرستانه متلک او را دریافت کرده و آن را وحشتناک است. خیلی بد اخلاق به تکرار در اینجا.”

رید گفت که رسانه های اجتماعی تبدیل شده است “یک مکان تاریک” امضای کردن با این بیانیه: “هیچ کس نباید ترس به سکوت عضو شورای نظارت مدت.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>