Supernatural Oculus VR
یک Oculus تلاش سیستم و می خواهید برای دریافت یک تمرین بزرگ? اگر چنین است, سپس نگاه نه بیشتر از فوقالعاده است که یک VR بازی است که به شما امکان می دهد بر روی تقاضا تمرین ماجراجویی هنگامی که آن را در ماه آوریل منتشر شد 23. این تبلیغ به عنوان اولین کامل تناسب اندام بسته VR ارائه روزانه شخصی کامل تمرینات بدن و متخصص مربیگری از دنیای واقعی مربیان. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.شما قادر خواهید بود به عرق کردن به موسیقی از هنرمندان محبوب و بازدید از تصاویر زیبا از مناظر سراسر جهان است. پیگیری پیشرفت خود را با برنامه همراه در حالی که جفت خود را مانیتور ضربان قلب, برنامه تمرینات و دنبال دوستان برای برخی از رقابت سالم در طول راه.

HTC VIVE Pro Starter Edition- Virtual Reality System
HTC VIVE نرم افزار Starter Edition – واقعیت مجازی سیستم

  • کامل حق بیمه VR بسته – شامل VIVE Pro هدست 2x SteamVR ایستگاه های پایه (v1.0) و 2x VIVE کنترل (v1.0)
  • STEAM VR ردیابی V1.0 – دقت حرکت ردیابی در یک بسیار تعاملی فضا تا 11’5″ x 11’5″; نشسته ایستاده و یا اتاق در مقیاس
  • گرافیک خیره کننده – دوگانه-نمایش AMOLED با یک ترکیب 2880 x 1600 رزولوشن بی نظیر گرافیک, متن, و, بافت,
  • HI-RES-گواهی صدا – Hi-Res بالا امپدانس هدفون و فضایی 3D صدا برای شنیدن همه چیز در بالاترین وفاداری ممکن است
  • مهندسی برای مدت طولانی بازی – آسان و راحت وزن توزیع و محل اقامت برای طیف گسترده ای از سر اندازه چشم انداز انواع و حتی عینک

واقعیت مجازی ارائه می دهد توانایی منحصر به فرد برای ایجاد یک تجربه بود که دلیل آن می تواند حمل و نقل مردم در هر نقطه. راه های مورد علاقه من به قاب آن این است: چه می شود اگر شما تا به حال یک کرمچاله در گنجه خود را و شما ظهور و کبوتر از طریق آن به اسکی در کوه های آلپ سوئیس هر روز صبح و پس از آن ظهور را از طریق پورتال و گرفت و رفت و به کار می کند ؟ که در واقعیت امکان پذیر است اگر شما معرفی VR به معادله” گفت: در Founder & CEO, Chris شیر است.