سوپر شنبه کوتاهی مو در تصاویر: قبل و بعد از عکس

Yeside Linney, یک 70 ساله معلم بازنشسته شد کمی متلاطم هنگامی که او نشسته در صندلی به او قطع مو برای اولین بار پس از سه ماه از مستند. او آمده بود برای شستشو و یک بافتن, برای پسوند و برای دریافت جدید فر در اولین لحظه ممکن است.

“من از جان گذشته به عقب آمده بود و کمی عصبی اما چون من اعتماد به سالن من اعتماد سبک به مطمئن شوید که آنها را درمان مو خوب,” او گفت: مستقل در کاملا طبیعی سالن در استراتفورد در شرق لندن است.

Yeside مانند بسیاری در سراسر انگلستان به رهبری مستقیم برای آرایشگری در “سه شنبه” روز دولت به چراغ سبز برای آرایشگاه و سالن برای باز کردن درهای خود را به مشتریان مشتاق تحت سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“این همه در مورد مسئول بودن بنابراین من می خواهم به دور از اینجا نه تنها در مورد من بلکه خوشحال است که من تا به حال یک تجربه امن را بنابراین من لازم نیست که هر چیزی اندک در پشت ذهن من” Yeside گفت.

ادریس Barbering Co. در تاتنهام در شمال لندن افتتاح شد در نیمه شب روز شنبه به تهیه کردن به مشتریان خود است. آن را در خارج تاریک بود اما برای اولین بار در ماه الکتریکی کلیپرز hummed داخل فروشگاه و مشتریان خندید و گفتگو در دو صندلی آرایشگاه.

لوی رابینز 29 ساله تکنسین آزمایشگاه در دانشگاه برکبک گفت: او ساکت در مورد, میخانه ها, رستوران ها و سالن های باز خیلی زود اضافه کرد که PPE بسیار مهم بود برای همه نه فقط آرایشگری.

“مطمئن شوید که شما در حال فکر کردن از دیگران به عنوان به خوبی به عنوان خود را. اما در غیر این صورت آن را تقریبا دقیقا همان به عنوان قبل از. تنها تفاوت در حال حاضر است که شما می پوشند کمی بیشتر حفاظت,” او گفت:.

لوی توضیح داد, مانند بسیاری دیگر, او مجبور شده بود را با برخی از “ناقص کوتاهی مو” در مستند. “برای اولین بار در زندگی من, من فکر می کنم من ممکن است سعی کنید و ببینید چه چیزی من می خواهم با موهای بلند. و این نوع از رفت و از پنجره به بیرون واقعا سرعت,” او گفت:.

در الهه شعر و موسیقی لندن در سالن alex phillips, کیت نایت 32 ساله کارگزینی گفت که او تا به حال شده است strategising بیش از چگونگی و زمانی که اولین بار مو انتصاب برای ماه می باشد. او با نتایج ناامید زمانی که او در نهایت این شانس را به نشستن در صندلی آرایشگاه Carly قیمت.

“من فکر می کنم زمانی که شما در حال در مستند و شما رو ریشه هستند و شما به دنبال در آینه بسیار زیادی از آنجا که شما در خانه هستند و شما در این فضا آن را دریافت کند شما را. قادر به مو خوب دوباره و احساس خوبی در مورد خودتان است فقط شگفت انگیز” کیت گفت.

“من نمی ترسم” او گفت: پرداختن به کسانی که ممکن است نگران بیرون رفتن را به موهای خود را انجام داده است. “مردم شده اند در مستند برای مدت زمان طولانی. ما نیاز به نوعی به خودمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>