سوپر لیگ تایید هیچ سقوط برای سال 2020 فصل پس از تورنتو Wolfpack خروج

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

2020 سوپر لیگ فصل به هیچ سقوط پس از تورنتو Wolfpack انصراف از باقی مانده از این فصل است.

راگبی لیگ فوتبال تایید حرکت می کند در حالی که اضافه کردن که قهرمانی و لیگ 1 مبارزات نیست سر گرفته خواهد شد.

یک RFL جلسه هیئت مدیره در روز دوشنبه شاهد برنامه ریزی برای ردیف دوم و سوم باشگاه برای دعوت به بازی در یک مسابقه این پاییز نهایی.

باشگاه را نبرد آن را برای £250,000 جایزه گلدان در حالی که این باشگاه اشاره کرد و نسبت به "صداقت" به عنوان دلیلی برای چشم پوشی سقوط برای جریان مبارزات انتخاباتی.

بیانیه ای از RFL گفت: "وجود خواهد داشت بدون سقوط از 11-تیم Betfred سوپر لیگ در سال 2020 – به دلایل صداقت و بازیکن رفاه و همچنین برای حفاظت از پرداخت بدهی باشگاه است.

"این Betfred قهرمانی و لیگ 1 فصل نمی خواهد سر در سال 2020 – به این شرح است دولت اعلام هفته گذشته شناسایی اکتبر به عنوان اولین فرصت برای بازگشت جمعیت به ورزش و پیدا کردن یک نظرسنجی از Betfred قهرمانی و لیگ 1 باشگاه است که اکثریت در هر مسابقه را پشتیبانی نمی کند بازی مسابقات پشت درهای بسته.

"دوباره به موضوع حفاظت از پرداخت بدهی باشگاه اطلاع از این تصمیم.

"این Betfred قهرمانی و لیگ 1 باشگاه خواهد بود دعوت به بازی در یک مسابقه این پاییز با موضوع جشن ورزشی 125 سالگرد – و با یک جایزه قابلمه £250,000 تشکر در بخشی از حمایت مالی از Betfred سوپر لیگ باشگاه های.

"جزئیات بیشتر از این رقابت را به دنبال خواهد داشت در این هفته – از آن خواهد شد داوطلبانه و وجود خواهد داشت یک برنامه مفصل فرایند نیاز به باشگاه برای اثبات توانایی خود را برای پاسخگویی لازم است پروتکل ها و استانداردهای پزشکی.

"وجود خواهد داشت هیچ اتوماتیک ارتقاء به Betfred سوپر لیگ از این رقابت است."

یک بیانیه مشترک از سوپر لیگ و RFL صادر شده در روز قبل از آن ابراز ناامیدی در تورنتو Wolfpack در برداشت.

این بیانیه را بخوانید: "Betfred سوپر لیگ و RFL بسیار نا امید به یاد بگیرند که تورنتو Wolfpack نمی خواهد بود قادر به انجام تعهدات خود به سوپر لیگ سال 2020 است.

"سوپر لیگ اروپا و RFL شده اند به طور منظم در گفت و گو با Wolfpack بیش از گذشته هفته ها و ماه ها در مورد این باشگاه توانایی شرکت در رقابت و شرکت تضمین شده است به تازگی به عنوان آخرین پنج شنبه, 16 جولای.

"باشگاه تصمیم ناامید کننده است به خصوص با توجه به قریب الوقوع راه اندازی مجدد این فصل است."

با وجود این مشخصات بالا امضای سانی بیل ویلیامز تورنتو از دست داده بود خود را در شش بازی اول از اولین خود را بالا پرواز های نجومی و رو به رو شد قریب الوقوع چشم انداز سقوط به مسابقات قهرمانی.

این باشگاه در حال حاضر رو به چشم انداز نیاز به انصراف از خود باقی مانده برنامه ریزی وسایل در تورنتو و نشان داد که تاثیر مالی بیش از حد بود به سر.

این باشگاه در بیانیه ای گفت:"تورنتو Wolfpack می تواند تایید کند که این باشگاه مطلع هر دو سوپر لیگ اروپا (SLE) و راگبی لیگ فوتبال (RFL) است که این تیم نمی خواهد راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی به عنوان برنامه ریزی شده در آگوست 2.

"The Wolfpack نمی خواهد شرکت در پایان سال 2020 Betfred سوپر لیگ فصل و یا در مانده از سال 2020 چالش جام.

"این تصمیم گرفته نشده به آرامی و با در نظر گرفتن طیف وسیعی از عوامل خاص به این باشگاه به عنوان تنها آتلانتیک تیم در لیگ است."

با اشاره به کاهش بلیط حمایت و بازی روز جریان درآمد در این بیانیه اضافه شده است: "COVID همه گیر ارائه شده غیر منتظره و طاقت فرسا چالش های مالی به Wolfpack سازمان است."

این باشگاه گفت: این امر کار با سوپر لیگ و RFL به "درک فرآیند" در حال حرکت به فصل آینده است.

SSE و RFL افزود: "بحث در اطراف دراز مدت عواقب و آینده Wolfpack در سوپر لیگ آغاز خواهد شد به زودی.

اخبار زیر از تورنتو خروج فیتهرستن اعلام کرد که آنها تا به حال ساخته شده در تماس با سوپر لیگ و RFL مقامات برای ابراز علاقه خود را به پیوستن به این رقابت است.

Rovers مدیر عامل Davide Longo گفت: "ما شگفت زده شدند که تورنتو Wolfpack مجبور به چنین تصمیم سختی هر باشگاه در ورزش تا به حال به چالش کشیدن تصمیم گیری در این سال داریم و ناامیدی خود را در این دوره دشوار است.

"اما آن را برگ بقیه سوپر لیگ باشگاه با ناهموار رقابت اخلال در یکپارچگی بخش در سال 2020 است.

"Rovers باید یک تیم آشغال با بازیکنان با تجربه و جاه طلبی برای تقویت تیم ملی اگر یک فرصت خود را ارائه.

"فیتهرستن بودند شکست نخورده رفتن به مستند و ما احساس می کنیم یک شات در این فصل شایسته است از باشگاه ما تلاش بیش از سال های اخیر است."

PA کمک به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب