اشتایر جایزه بزرگ: لوئیس همیلتون قول به صرف زندگی خود را مبارزه با نژاد پرستی پس از F1 را به زانو زوزه کش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون جشن 85 پیروزی خود را در فرمول یک حرفه ای با انجام یک قدرت ادای احترام و سپس قول به صرف بقیه عمر خود را مبارزه با نژاد پرستی.

در لحظات پس از یک واقعا غالب عملکرد را به نفع خود اشتایر جایزه بزرگ, Hamilton, ایستاده بود بالای سیاه و سفید خود را مرسدس بنز, ماشین, فشار دادن دندانها راست خود را مشت در هوا.

پس از جمع آوری خود را برنده نقره Hamilton در حال حاضر با کلاه ایمنی خود را خاموش نگاه آسفالته. برگزاری جایزه طلا در دست چپ او فرستاده خود را گره راست مشت skywards.

همیلتون قدرتمند جشن در برابر پس زمینه از اشتایر کوه شد و با سر اشاره کردن در جهت آفریقایی-آمریکایی 200m دونده ” Tommie اسمیت و جان کارلوس – که برای اولین بار انجام شده ضد نژادپرستی ژست پس از گرفتن طلا و برنز به ترتيب در سال 1968 مسابقات المپیک در مکزیک است.

قبل از مسابقه همیلتون در زمان زانو برای هفته دوم در یک ردیف. او پیوست 11 از 20 رانندگان در چه حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای ناراحت کننده تصویر برای ورزش کارفرمایان است.

همیلتون و مرسدس team-mate Valtteri Bottas زمان سرب در انداختن به آسفالته اما برخی از رانندگان ایستاده بود برخی از دیر رسیده و دیگر نمی شد حتی وجود دارد.

شبکه ظاهر می شود به طور فزاینده تقسیم در مورد این موضوع. همچنین باید اشاره کرد که تلویزیون خوراک bizarrely برش به یک گاو نر قرمز چتر باز به همیلتون, پوشیدن, سیاه, زندگی, ماده, تی شرت زانو زد.

“ما صحبت در مورد آن در رانندگان توجیهی و آنچه که ما در نظر گرفته شده برای انجام” گفت: Hamilton. “برخی از درخواست شد, چگونه ما باید همچنان به انجام این کار. برخی از احساس مانند آن را انجام یک بار در هفته گذشته به اندازه کافی بود.

“من فقط به حال به آنها را تشویق کنند و می گویند که نژاد پرستی در حال رفتن به اطراف برای طولانی تر از زمان ما در اینجا.

حداکثر Verstappen می ایستد در حالی که سایر رانندگان F1 را به زانو جلوتر از اشتایر جایزه بزرگ (گتی)

“مردم از رنگ هستند که در معرض نژادپرستی ندارد و زمان را به لحظه ای در اعتراض به یک بار و پس از آن که به آن می شود.

“ما باید همچنان به فشار برای کیفیت و افزایش آگاهی است. برای من شخصا این است برای رفتن به یک مادام العمر چیز است.”

F1 رئیس تعقیب کری قول داده است برای قرار دادن در ما 1میلیون دلار از پول خود را برای بهبود تنوع در ورزش او قوانین. این FIA نیز متعهد بیش از £900,000.

لوئیس همیلتون می دهد قدرت سیاه سلام پس از پیروزی در اشتایر جایزه بزرگ (AP)

اما همیلتون 35 افزود: “اگر چه آن را بزرگ برای دیدن تعقیب بودن خیلی مهربان برای اهدای یک میلیون دلار است, و آن را بزرگ برای دیدن FIA گام اگر شما نمی دانید که مشکل شما نمی آن را ثابت و یک میلیون دلار رفتن نیست که.

“مقدار زیادی از کار نیاز به رفتن در فرمول یک و FIA واقعا نیاز به یک بخشی از آن را – و رانندگان بیش از حد چرا که همه ما بزرگ سیستم عامل است.”

پس از عملکرد ضعیف در همان محل در آخر هفته گذشته همیلتون شده در مسحور فرم در اسپیلبرگ Red Bull حلقه آخر این هفته. او گذاشته و زمینه را برای روز یکشنبه را با پیروزی کاملا احتمالا بزرگترین عملکرد بیش از یک دامان در روز شنبه بارش باران-آمار مقدماتی جلسه.

لوئیس همیلتون طول می کشد تا پیروزی در اشتایر جایزه بزرگ (خبرگزاری گتی ایماژ)

همیلتون به پایان رسید 1.2 ثانیه سریع تر از هر کس دیگری در یک مسیر با فقط 10 گوشه. روز یکشنبه او roared دور از خود شروع علائم و هرگز به عقب نگاه کرد – گرفتن پرچم شطرنجی 13.7 ثانیه روشن Bottas.

Bottas تکمیل یک و دو برای مرسدس بنز زمانی که او پیشی گرفت و ردبول حداکثر Verstappen فقط با چهار دور باقی مانده است. و آن است که به فین که دارای شش نقطه سرب بیش از همیلتون در مسابقات پیش رو از هفته آینده مجارستانی جایزه بزرگ.

Red Bull راننده الکساندر Albon چهارم به پایان رسید در حالی که Lando نوریس تبدیل شده است در یکی دیگر از قابل توجه صفحه نمایش برای مک لارن.

20 ساله که هفته گذشته جوانترین بریتن به ایستادن بر روی یک جایزه بزرگ تریبون پیشی گرفت و هر دو نقطه مسابقه اتومبیل در آخرین دامان سرجیو پرز در آخر خم به پایان پنجم. او در حال حاضر یک بینی-خونریزی سوم در جدول رده بندی.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>