اشتایر جایزه بزرگ: چارلز لکلرک دست سه-در محل مجازات های زیر واجد شرایط برای اضافه کردن به فراری گلایه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فراری روز آخر هفته رفته از بد به بدتر پس از چارلز لکلرک تحویل داده شد سه محل شبکه پنالتی برای روز یکشنبه اشتایر جایزه بزرگ.

لکلرک تنها موفق ناامید کننده 11th محل در مرحله مقدماتی به عنوان فراری موفق به دریافت هر دو از اتومبیل خود را از Q2 برای آخر هفته دوم در یک ردیف با وجود این شرایط مرطوب دادن تا شبکه در روز شنبه بعد از ظهر.

در حالی که سباستین Vettel موفق به بهبود عملکرد خود را در آخر هفته گذشته توسط تنها موقعیت – چهار بار قهرمان جهان از آن ساخته شده به Q3 اما تا به حال به را با محل 10 – لکلرک نمی تواند تکرار هفته گذشته نتیجه.

اما کار خود را در روز یکشنبه تبدیل شده است بطور قابل توجهی سخت تر پس از احضار به استوارت نه بلافاصله بازگشت به pit lane زمانی که پرچم های قرمز بیرون آمد و پس از آنتونیو Giovinazzi حادثه نسبت به پایان Q1. پس از آلفا رومئو متوقف کردن در مسیر زیر یک در فینال گوشه لکلرک یافت شده است به ادامه گذشته pit lane ورود برای تکمیل دامان خود که نقض F1 قوانین.

این FIA مقررات دولت است که در این رویداد یک پرچم قرمز “تمام ماشین ها باید بلافاصله کاهش سرعت و به آرامی ادامه به pitlane”.

به مسائل بدتر لکلرک نیز داشت به جرم مسدود کردن آلفا گاو را Daniil Kvyat اگر چه روسیه را به این حادثه.

“من فکر می کنم او به من مسدود شده در یکی از دور من اما صادقانه بگویم من نمی فکر می کنم بهترین من lap – من نمی توانم به یاد داشته باشید دیگر وجود دارد مقدار زیادی در رفتن” گفت: Kvyat. “این بسیار شلوغ جلسه, بنابراین من فکر می کنم… این فقط یک دید ضعیف واقعا.”

آن را دربسته در محیط چشمگیر جلسه که با تاخیر بیش از 45 دقیقه به دلیل بارش شدید باران در اتریش و پس از عمل در نهایت جریان حاکم قهرمان جهان لوئیس همیلتون نمایش داده می شود خود را در کلاس به استاد و شاگرد شرایط و موقعیت قطب در یک نبرد هیجان با ردبول حداکثر Verstappen.

جوان هلندی به پایان رسید تا بیش از 1.2 s پشت سر همیلتون سریع ترین زمان اما قادر به پایان خود بهترین دامان پس از چرخش در آخر گوشه با Verstappen اعتراف پس از آن بود که او پریشان Vettel را فراری عقب نشینی به چاله ها او به عنوان گرد یکی به اخر مانده به نوبه خود.

“من حدس می زنم آن را Seb رفتن در چاله – شما می توانید حتی رنگ ماشین [باران],” Verstappen گفت.

“من understeered چون از آن و پس از آن من رفتم کمی گسترده مانند من آمد بر روی محدود کردن در خروج و سپس من آن را از دست داد.

“بنابراین من تا به حال چهار چرخ رانش به آخرین گوشه اما به هر حال آن را به اندازه کافی خوب نیست دامان به ضرب و شتم Lewis.”

حداکثر Verstappen رفت و در آخر به نوبه خود در آخرین اجرا در مقدماتی (ایسنا)

جلسه بسیار نزدیک اتفاق نمی افتد در تمام بعد از شنبه صبح تمرین لغو شد با ترس است که مقدماتی را برای به تعویق افتاد تا صبح روز یکشنبه به عنوان مورد در سال گذشته ژاپنی جایزه بزرگ. با این حال یک پنجره در آب و هوا مجاز اقدام به دریافت جریان تولید شده است که سرگرم کننده برای اولین بار بخش به عنوان رانندگان مبارزه فقیر شرایط دید و یک آهنگ کامل در تلاش برای رسیدن به Q2.

“به طور کلی quali خوب بود – فقط Q1 خیلی شلوغ بود گفت:” Verstappen. “شما نمی تواند یک چیز شما همیشه تا به حال به رها کردن (و) ترک یک بیت از فضا بنابراین شما می تواند انجام دهد دامان.

“بنابراین اساسا در کل Q1 من واقعا نمی باید رایگان دامان اما هنوز هم آن را خوب بود. همچنین مسیر من فکر می کنم این بود بیش از حد بد نیست به درایو.

“این فقط با این ماشین با این لاستیک بر آن باور نکردنی است – شما نمی توانید یک چیز را هنگامی که شما در عرض شش ثانیه از ماشین جلوتر از شما.

“اما در آن همه چیز به خوبی پیش میرود – همان در Q2 در واقع — من فکر می کنم در آن همه چیز خیلی خوب است.

“اما پس از آن نسبت به پایان آن شروع به باران کمی بیشتر و بلافاصله دو بخش تبدیل می شد بیشتر از روی حیله و تزویر.

“بنابراین من واقعا نمی تواند بهبود من دو یا سه دور – اما آن را به اندازه کافی خوب بود البته برای رفتن به Q3.

“و سپس Q3 بسیار دشوار بود – حداقل برای من. فقط یک مقدار زیادی از آب ایستاده.

“من از دست رفته بسیار زیادی از گرفتن و آن را احساس نمی کنند به عنوان خوب به عنوان آن را در Q1 و Q2 اما هنوز هم البته به دوم خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>