Green Fireball Australia
ستاره شناسان و کارگران در شب در سایت های از راه دور از کیپ Lambert به امید فراز در Pilbara استرالیا شاهد یک نور روشن و درست قبل از 1:00am می باشد. گزارش از این خیره کننده سبز, سنگ اسمانی بزرگ آمد از عنوان دور به عنوان قلمرو شمالی و جنوبی و استرالیا است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است به عنوان یک meteoroid اما برخی حدس و گمان است که می تواند باقی مانده از تازگی راه اندازی موشک. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.دلیل اصلی که چرا این دانشمندان گیج کننده است چرا که در اوایل سال جاری آنها کشف یک چرای سنگ اسمانی بزرگ است که در واقع وارد اتمسفر سوخته 807-مایل در سراسر استرالیا در آسمان قبل از رفتن به فضای بین ستاره ای و این چیزی است که این نگاه به عنوان به خوبی.

فروش

TELMU Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope Adjustable(17.7In-35.4In) Portable Travel Telescopes with Backpack, Phone Adapter
TELMU تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope قابل تنظیم(17.7 در 35.4 در) قابل حمل سفر تلسکوپ با کوله پشتی تلفن آداپتور

  • 【با کیفیت بالا اپتیک】400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • 【بزرگنمایی بالا】بیا با دو تعویض 1.25″ کلنر eyepieces(K6mm/67X, K25/16X) ,5×24 finderscope با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • 【رضایت گارانتی】 2 سال گارانتی و طول عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما به شما کمک کند.
  • 【آسان به عملیات】 هیچ ابزار مورد نیاز برای refractor تلسکوپ حتی برای تازه کار. تنظیم از حدود 17.7 اینچ به 35.4-اینچ است. مجاز برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت و حفظ کل سه پایه ثابت با چرخ کاستور.
  • 【های در زمان واقعی】شما می توانید تصاویر و یا فیلم ها و به اشتراک گذاری آنها را با خانواده و دوستان خود را در زمان واقعی با صاحب تلفن. ستاره تلسکوپ مناسب برای بچه ها که عشق علم به کشف رمز و راز از جهان.

آن را کاملا خیره کننده. این یک توپ سبز … آنچه که شما در حال دیدن یک غول فلش از نور آن را تقریبا مانند یک توپ با این زرق و برق دار دم بلند. آنچه که ما تمایل به دیدن هنگامی که اشیاء مانند فضای باقی مانده و یا اگر آن را یک ماهواره سوزاندن آنچه که ما تمایل به دیدن است که مرتب کردن بر اساس مانند کراکل و جرقه” گفت: Renae Sayers از Curtin دانشگاه فضای علم و فناوری مرکز.