مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استوارت گسترده نشان داده است: او آنقدر دلسرد پس از کاهش یافته است برای انگلستان اولین مسابقه تست در برابر غرب هند در ماه گذشته که او در نظر گرفته بازنشستگی از کریکت.

گسترده, 34, پیوست, در تیم دوم و سوم تست شد و یکی از انگلستان بهترین نوازندگان به عنوان آنها مبارزه برای ادعای سری 2-1.

“وجود دارد افکار بازنشستگی رفتن دور سر من ؟ صد در صد چون من خیلی پایین,” او گفت: ایمیل های روزانه.

“من انتظار داشتم به بازی است که همیشه یک بیت از یک چیز خطرناک در ورزش, اما من احساس می کنم سزاوار به بازی.

“من واقعا نمی گفت: هر کسی که این, اما من خیلی پایین است که در هفته اول, آزمون,” او گفت:. “من واقعا کم است. من گیر کرده بود که در هتل. من نمی توانستم در هر نقطه [با توجه به کروناویروس-اجرا محدودیت].

“من بازی من ماندن در یک اتاق. من خواب برای دو روز. من هیچ جا. تصمیم مختلف قطعا می تواند ساخته شده با احساسات من چگونه من احساس شد.”

گسترده ای گفت: خانواده اش به او کمک کرد تا از طریق این دوره دشوار آیا به عنوان بن استوکس که کاپیتان انگلستان برای اولین بار در طول این آزمون برای اولین بار.

“Stokesy شد درخشان” گسترده ای گفت. “Stokesy زدم در درب من در پنج شنبه شب و در آنجا ماند و در راهرو به صحبت کردن با من. او گفت: ‘این نیست در مورد کریکت اما چطوری رفیق؟’ که بسیار چشمگیر بود برای او را به انجام.

“در این دنیای مدرن گاهی اوقات چهره به چهره راحتی می توانید از دست داد. من همیشه به حال مقدار زیادی از احترام به استوکس و من خواهد بود دوستان با او برای زندگی, اما آنچه او تقریبا اضافه شده به آن است.”

در روز پایانی انگلستان سری در برابر غرب هند گسترده شد هفتمین بازیکن تاریخ را به 500 تست درها. در روز بعد او ادعا کرد او 501st به مهر و موم پیروزی برای جو ریشه تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im