استوارت گسترده می شود هفتم کاسه ساز در تاریخ به 500 تست درها به انگلستان تعقیب نفع غرب هند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استوارت گسترده خود 500 حلقه در تست کریکت شدن فقط هفتم کاسه به انجام این کار در بازی تاریخچه و دوم انگلیسی زیر را در جای پای خود را در زمان طولانی شریک در جرم و جنایت جیمز اندرسون.

گسترده و اندرسون خوی انگلستان حمله نهایی روز سوم و تصمیم گیری تست در برابر غرب هند در اولدترافورد در روز سه شنبه و در آن گسترده بود که تولید اولین دستیابی به موفقیت در نظر گرفتن این مهم جدا از Kraigg Brathwaite کم وزنی به پرچ تعداد 500.

Brathwaite نیز اندرسون 500 قربانی پاک دگرگون در خداوند و اندرسون را به جشن می گیرند با هم تیمی اش است. گسترده مطرح شده توپ به خالی ورزشگاه اگر چه پدرش سابق انگلستان باز ضربه کریس گسترده بود و تماشای از یک کارگردان جعبه.

تنها سه bowlers سریع دست به feat قبل از وسیع است. Windies بزرگ ” کورتنی والش جمع آوری 519 از 132 بازی استرالیا گلن مک گراث در زمان 563 در 124 مسابقات و اندرسون مسافت از 589 و شمارش آمده است از 153 آزمون.

گسترده 34 آمد به سوم و تصمیم گیری تست در برابر غرب هند در اولدترافورد در روز جمعه نیاز بعید است نه ویکت برای رسیدن به 500 اما لرزاند کردن شش در نوبت اول فقط برای 31 اجرا می شود و برداشت دو در آغاز از غرب هند’ نوبت دوم در روز سه.

غرب هند نیاز به مراجعه به خارج نهایی روز برای به دست آوردن یک رسم اما انگلستان در حال حاضر در موقعیت قطب به کاسه کردن گردشگران و مبارزات Wisden جایزه.

استوارت گسترده ای را افزایش می دهد توپ در جشن از 500 حلقه (گتی)

پرتاب کنندگان با 500+ آزمون درها

Muttiah Muralitharan سریلانکا 800

Shane Warne, استرالیا 708

آنیل Kumble هند 619

جیمز اندرسون, انگلستان 589

گلن McGrath, استرالیا 563

کورتنی والش غرب هند 519

استوارت گسترده انگلستان 500

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>