استوارت گسترده ‘عصبانی و نا امید و سوخته’ پس از کاهش یافته است برای انگلستان برای اولین بار غرب هند آزمون

استوارت گسترده می گوید او “عصبانی و نا امید و سوخته” در حال کاهش یافته است و به صورت مداوم برای اولین بار آزمون بین انگلستان و غرب هند گفت که او احساس او در اختیار داشتن آینده در این سری می باشد.

34 سال با 485 درها را به نام او باقی مانده بود از یازدهم در Ageas کاسه به انگلستان تصمیم گرفتند برای اضافی سرعت در علامت گذاری به عنوان چوب و Jofra کماندار به مکمل های گسترده ای را در دراز مدت شریک جیمز اندرسون. اما غرب هند ساخته شده آن را به 57 در یکی کنده روز پس از انگلستان بودند دگرگون کردن 204 زیر ایستادگی در کاپیتان بن استوکس تصمیم به خفاش و برخی شروع به تعجب می کنم اگر گسترده ممکن است را ساخته اند بیشتر گفتن سهم در 19 اور اندرسون چوب و آرچر به حال بین آنها است.

گسترده بود و از تصمیم گیری آگاهانه در 6pm روز سه شنبه – شب قبل از آزمون آغاز شد و تا به حال یک جلسه با ملی انتخاب Ed Smith در پنج شنبه شب به صورت “توضیحات در آینده”. مکالمات هر چند مثبت نه شیطان احساسات از سمت راست-armer که در زمان 23 درها در خاکستر تابستان گذشته بود و انگلستان موفق ترین کاسه ساز در های اخیر در تور آفریقای جنوبی با 14 در به طور متوسط از 19.20.

حذف او به پایان رسید یک خط از 51 صفحه اصلی آزمون مسابقات به صورت وسیع است. آخرین بار او از دست رفته را در یک یازدهم نیز در برابر غرب هند در سال 2012.

“من به خصوص عاطفی فرد او گفت:” در آسمان قبل از شروع روز ، “اما من در بر داشت چند روز بسیار دشوار است. می گویند من نا امید کتمان حقیقت خواهد بود. شما فقط نا امید اگر شما تلفن خود را و شکستن صفحه نمایش خود را.

“من بوده ام نا امید و عصبانی سوخته – از آنجا که آن را کاملا یک تصمیم گیری سخت به درک. من احتمالا دگرگون بهترین من تا کنون دگرگون در چند سال گذشته است. من احساس آن را پیراهن من داشتن شده است در این تیم از طریق خاکستر و رفتن به آفریقای جنوبی و برنده وجود دارد.

“پس از آن سخت است برای گرفتن بلکه من کاملا خوشحال و من احساس می کنم نا امید و احساس سوخته و عصبانی است چرا که اگر من نمی من می خواهم متفاوت تصمیم به ایجاد. بنابراین من فکر نمی کنم من چیزی برای ثابت – انگلستان می دانید آنچه که من می توانید انجام دهید. انتخاب می دانید آنچه که من می توانید انجام دهید. و وقتی که من دریافت که فرصت دوباره شما می توانید ضرب و شتم من در پول است.”


گسترده مناسب است – “چند سال گذشته” شده اند و آنهایی که خوب با 87 اخراج در 25.77. تنها استرالیایی پت کامینز (107) و ناتان لیون (104) و آفریقای جنوبی Kagiso Rabada (92) گرفته اند بیشتر است.

دوره روابط با یک بازسازی از اقدام خود را با کمک از نیوزیلند و Nottinghamshire افسانه ریچارد Hadlee. او کوتاه خود را اجرا و ساخته شده خود را جمع و جور تر در نقطه تحویل به افزایش آزادی خود را به موقعیت. مزایای خاص بودند روشن در تابستان گذشته به عنوان او دگرگون فولر و همچنین پیشنهاد بحث خود را کاهش شد و زودرس است.

گسترده هر چند اذعان شرایط فعلی آورده با این بیماری همه گیر که در آن هیچ کریکت انجام شده از ماه مارس معنی انگلستان در موقعیت منحصر به فرد از داشتن یک نسبت بیشتری از خود سریع پرتاب کنندگان مسابقه مناسب است. کریس Woakes و سام کوران برای مثال نیز مقیم وقت خود را حمل می نوشد.

“بسیار به ندرت می توانم به شما بچه ها مناسب و در دسترس برای هر آزمون مسابقه گفت:” وسیع است. “که در آن انتخاب شده است روی حیله و تزویر. که در آن سخت شده است و جایی که آن را خسته کننده وقتی که شما بازی نمی کند. اما همچنین شما نمی توانید استدلال می کنند که پرتاب کنندگان راه رفتن در این زمینه سزاوار نیست به بازی به عنوان هر کس سزاوار به بازی. آن را فقط آزار دهنده است هنگامی که آن را به شما که در آن XI.”

“این فوق العاده است برای دیدن قدرت و عمق در بولینگ سریع صفوف. این تنها راهی است که کریکت انگلستان حرکت رو به جلو و بهتر می شود. و با رقابت بالا در جوخه های آن را نگه می دارد و استاندارد بالا و آن را اجازه می دهد تا بازیکن را به بازی تحت فشار است. هر کس تحت فشار خود را برای نقاط.”

منحصر به فرد از حباب بازی و غیر بازی ها در برجسته شد. دیروز وقتی گسترده ای که تا به حال بعد از 12 مرد وظایف تماشای این مسابقه خود را از بالکن هتل که مشرف به زمین. همراه با حمایت از یازدهم هستند که در این مسابقه تمرکز خود را در تست دوم که با توجه به شروع امارات, Old Trafford, Manchester, در 16 جولای.

“به من در حال حاضر من انجام می شود تا آنجا که من می تواند در هفته آینده, بنابراین مطمئن شوید که در دسترس من برای اولدترافورد. رئیس انتخاب شده به پاک کردن آنها خواهد بود چیدن زمین برای زمین. تصمیم به رفتن با سرعت فوق العاده در این زمین است. بر اساس اینکه در اینجا در Ageas کاسه و بر این زمین. این بدان معناست که اگر من به اولدترافورد به نظر می رسد مانند آن را ممکن است درز از پر از ظهر من ممکن است شانس.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید