شدت: Rylan کلارک-نیل فکر می کند شریل را ‘عالی’ جایگزینی برای برونو Tonioli اگر قاضی مجبور به رها کردن

Rylan کلارک-نیل فکر می کند Cheryl خواهد بود “بزرگ” Strictly Come Dancing قاضی به جای برونو Tonioli که ممکن است مجبور به رها کردن بیش از coronavirus محدودیت های مسافرتی.

از آن شده است شایعه که Tonioli می تواند مجبور به ماندن در لس آنجلس بنابراین او می تواند فیلم نسخه آمریکایی نشان می دهد رقص با ستاره هاو سابق Girls Aloud ستاره Cheryl یکی از نام های برتر تبلیغ به جای او.

کلارک-نیل سابق میزبان از برادر بزرگمعتقد است Cheryl خواهد بود که انتخاب ایده آل. او گفت: باشه! مجله: “اگر Bruno کند باید به چوب با رقص با ستاره ها, آن خواهید بود واقعا غم انگیز و او خواهید بود واقعا از دست رفته است.

“اما شریل خواهد بود بزرگ و دوست داشتنی است. من او را ملاقات کرد یک زن و شوهر از بار و او همیشه خیلی شیرین و مذاکرات برای همه است.”

کلارک-نیل افزود: “من بسیار پایین در شدت های زنجیره ای, بنابراین, به نظر من مهم نیست و در همه!”

ترکیبی از داوران که همچنین شامل کریگ شادی Horwood, Motsi Mabuse و شرلی Ballas ممکن است نه تنها تغییر به شدت در این سال است.

این فکر می کردم که کارفرمایان ممکن است اضافه کردن زوج به نشان می دهد برای اولین بار و این سری است که انتظار می رود برای شروع در ماه اکتبر یک ماه بعد از حد معمول.

مجموعه این سال خواهد بود پیش رفتن اما با محدود اجرا به دلیل coronavirus.

لجستیکی جزئیات آن هنوز اعلام نشده با گزارش های اخیر نشان می دهد که رقصنده های حرفه ای ممکن است خواسته شود برای منزوی کردن با یکدیگر و یا خود افراد مشهور و همکاران که نشان می دهد می توانید پیش بروید و بدون مخاطب.

در یک بیانیه بی بی سی تایید کرد: “امنیت ما بازیگران و خدمه از بیشترین اهمیت برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>