به شدت می آیند رقص برای بازگشت با کوتاه فصل در میان coronavirus همه گیر

به شدت می آیند رقص را به نمایش در سال 2020 با “کمی کوتاه تر” سری از حد معمول.

آینده از محبوب سرگرمی شنبه شب برنامه شده است تا در هوا با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با طرفداران سوال که آیا نشان می دهد می تواند پیش بروید در حالی که اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل.

اما روز چهارشنبه (24 خرداد) به شدت کارفرمایان اعلام کرد که نشان می دهد خواهد بود بازگشت در پاییز پس از ماه ها حدس و گمان است.

“این به شدت می آیند رقص تیم در حال انجام همه چیز آنها می توانید به این کشور مقدار زیادی از شدت سحر و جادو بعد از این سال” بی بی سی گفت.

“به اطمینان حاصل شود که ما ارائه استانداردهای بالا, مخاطبان می دانید و عشق و نور مداوم ملاحظات اطراف Covid-19 در این سال سری به شدت باید کمی کوتاه تر از حد معمول است.”

لجستیکی جزئیات آن هنوز اعلام نشده با گزارش های اخیر نشان می دهد که رقصنده های حرفه ای ممکن است خواست برای منزوی کردن با یکدیگر و یا خود افراد مشهور و همکاران که نشان می دهد می توانید پیش بروید و بدون مخاطب.

در بیانیه بی بی سی تایید کرد: “امنیت ما بازیگران و خدمه از بیشترین اهمیت برای ما است.”

اخبار بازگشت نشان می دهد تایید شد توسط قاضی کریگ شادی Horwood این هفته گفت که سست زنان در روز سه شنبه (23 ژوئن): “من به دنبال به جلو به نشان می دهد در این سال است. آن را برای رفتن پیش رو, من می دانم که. آن را به ما می دهد یک فرصت برای نگاه در نمایش جدید در, خلاق, نور است.”

صرفا یکی از بزرگترین نشان می دهد در تلویزیون و پخش هر پاییز از سال 2004.

دیدگاهتان را بنویسید