UFO Google Maps New Zealand
یکی دیگر از رویت بشقاب پرنده ها و این بار عجیب و غریب و صنعت کشف شد معلق در هوا بیش از یک ساحل در نیوزیلند با استفاده از نقشه های گوگل نمای خیابان. پس از بازرسی نزدیک شما دیدن بشقاب پرنده ها در هوا معلق بیش از St Kilda ساحل در نیوزیلند در جنوب جزیره و ظاهرا تاب هوا در اطراف آن را به عنوان اگر آن نیروی محرکه سیستم تغییر درجه حرارت یا استاتیک با توجه به محقق اسکات وارینگ. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.چه نوع از سیستم نیروی محرکه است که اسکات وارینگ با اشاره به? این امر می تواند یک نظری ضد ماده در موتور یکی قادر به یک منبع انرژی برای حرکت بزرگ توده ها حتی به اندازه سیارک ها و حتی سیارات بیش از میلیارد مایل است. تحریف گرانش فضا و زمان نیز تغییر می یابد.

فروش

Holy Stone HS270 GPS 2.7K Drone with FHD FPV Camera Live Video for Adults, Portable Selfie Quadcopter for Beginners with Auto Return Home, Custom Flight Path, Follow Me, Long Control Range, Auto Hover
مقدس سنگ HS270 GPS 2.7 K هواپیماهای بدون سرنشین با صفحه نمایش FHD FPV دوربین های ویدئویی زنده برای بزرگسالان قابل حمل Selfie دار کوادکوپتر برای مبتدیان با خودرو به خانه بازگشت سفارشی, مسیر پرواز, من دنبال طولانی کنترل محدوده خودکار شناور

  • 2.7 K Camera & 5GHz انتقال تصویر-HD دوربین جلب وضوح باور نکردنی در عکس (3840*2160) ; 5GHz انتقال تضمین می کند صحنه های زیبا در حال ارسال به تلفن های مکرر و روشن; 90°زاویه قابل تنظیم گسترده تر را قادر می سازد نمایش. شما همچنین ممکن است به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی از مقدس سنگ صفحه برنامه به طور مستقیم و به راحتی. 2.7 K ذخیره شده در برنامه.
  • GPS خودرو بازگشت و دنبال من-مجهز به GPS موقعیت هواپیماهای بدون سرنشین می تواند به طور خودکار به دنبال خلبانان. هنگامی که آن را در حال از دست دادن سیگنال و یا قدرت و یا شما با فشار یک کلید بازگشت را و پرواز را-نقطه به طور خودکار. در کنار شما شروع آسان با توابع مانند ارتفاع برگزاری بی سر حالت. دریافت رایگان نگران پرواز کرده و عکس های بهتر!
  • آسان برای استفاده و سفارشی پرواز — هواپیماهای بدون سرنشین می تواند انجام خودکار معلق در هوا. طراحی یک مسیر پرواز با ضربه زدن به نقاط مختلف و یا آن را به پرواز در دایره با دوربین همیشه در برابر همان نقطه ای با تنظیم یک نقطه بر روی صفحه نمایش برنامه است که به شما کمک اختصاص داده شده خود را در بیشتر خلاق و شگفت انگیز عکاسی. آن می تواند پرواز به جایی که شما قادر به رسیدن به.
  • بزرگتر و مقاوم در برابر باد — طول می کشد 18 دقیقه. هر دو هواپیماهای بدون سرنشین سلاح و پروانه foldable. ساخته شده از مواد جامد وجود دارد می توانید همیشه با شگفتی در این سفر با HS270. کمک به شما را بزرگ عکاسی از خود یا دیدگاه های پانوراما به دنبال پایین از آسمان است. کشف کلمه با کمک آن! آشکار شد:16.5*15.4*3.5 در / خورده: 7.68*4.10*3.5 در بزرگتر از مشابه دیگر هواپیماهای بدون سرنشین!
  • باز کردن بیشتر بازی راه بی پایان سرگرم کننده-آن را بسیار مقاوم در برابر باد برای دعوا. FPV محدوده انتقال تا 1300 Ft کنترل محدوده تا سال 1968 Ft. هوشمند باتری با چراغ LED نمایش قدرت باقی مانده می تواند کار را برای 18 دقیقه. شما ممکن است آن را برای ماهیگیری, پیاده روی, و غیره.

این بشقاب پرنده به نظر می رسد مانند یک دیسک ضخیم تر در بالا و پایین وسط. جسم فلزی در رنگ و هیچ بال و هیچ چیز نشان می دهد که ممکن است یک بالون, هواپیماهای بدون سرنشین, هواپیما و یا هر چیز گفت:” Waring.