Stormzy صحبت می کند در زندگی موضوع: ‘اگر ما مظلوم ما نخواهد بود فریاد”

Stormzy است صحبت کردن در زندگی مهم جنبش و خواست مردم متوجه باشید که این محصول از “صدها و هزاران سال از درد واقعی”.

دوده ستاره گفت: اخبار بی بی سی که او تا کنون نه “برداشت میکروفن” اما شرکت در تظاهرات اعتراف به این که او “ندارد هر پاسخ”.

“یکی از چیزهایی که من واقعا می خواهید این جنبش برای انجام شده است نشان می دهد آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید,” او توضیح داد. “شما شنیدن خیلی حرف, شما می دانید, ‘تمام زندگی ماده – چرا سیاه زندگی ماده بیشتر است؟’ و آن را مانند bruv شما را در درک ؟

“اگر ما ستم نمی شود ما را فریاد می زدند. ما فقط می تواند زندگی ما زندگی می کند. من می خواهم شما را به درک که ما نه فقط گریه یا فقط فریاد می زدند. این یک درد واقعی این است که برخی از مرتب کردن بر اساس روند این زندگی واقعی است و این است واقعیت ما برای صدها و هزاران سال.”

Stormzy ساخته شده است این نظرات در حالی که تعجب آور a 15-year-old کریدن پسر پس از کمک به مجددا اراستن اتاق خواب خود را. رپر بازگشت به منطقه که در آن او به پیوستن به نیروهای با بچه های خوب, یک, تزئین, شرکت است که تبدیل به اتاق خواب افراد جوان به صورت رایگان.

پانزده سال Ishae انتخاب شد این طرح به عنوان یک هدیه برای “رفتار مثبت” در مدرسه خود را. در حالی که شوخی که او “خراب” از نوارایی کار خود را با نقاشی مهارت Stormzy اصرار داشت که شرکت خود را دریافت تجلیل برای این کار است.

“آنچه [آنها] امروز انجام است راه بیشتر دادن و راه متفکرانه تر از من در آینده برای 30 دقیقه و بخشی از آن را,” او توضیح داد.

در ماه ژوئن Stormzy متعهد به اهدای £10m در طول دهه آینده به سازمان های خیریه و حرکات مقابله با نابرابری نژادی و عدالت و اصلاحات و توانمندسازی در انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>