استیون اسپیلبرگ تلاش برای دیدار با آلفرد هیچکاک چندین بار اما او حاضر

آلفرد هیچکاک گفته است حاضر به دیدار با استیون اسپیلبرگ با وجود این مدیر تلاش چندین بار. با الهام از موفقیت عظی

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

آلفرد هیچکاک گفته است حاضر به دیدار با استیون اسپیلبرگ با وجود این مدیر تلاش چندین بار.

با الهام از موفقیت عظیمی از Jaws 1975, اسپیلبرگ, تلاش برای دیدار با سرگیجه و روانی فیلمساز از نهایی فیلم خانواده طرحخواهد بود که منتشر شد و یک سال بعد.

در Stephen Schochet را در سال 2001 کتاب صوتی قصه های هالیوود, هیچکاک, صبح روال گفته شده است "ناراحت ناخوانده یک مرد جوان معلق در هوا در اطراف [خود] مجموعه ای از فیلم".

این ادعا است که هیچکاک به نام یک عضو خدمه به مرد برداشته شده است. با توجه به Schochet آن اسپیلبرگ که تا به حال نیز تلاش برای دیدار با او را در مجموعه ای از پرده پاره از 10 سال قبل است.

سال بعد این ایده که هیچکاک منحرف برخورد با اسپیلبرگ تایید شد توسط بازیگر بروس درن که به نظر می رسد در Marnie و همچنین خانواده طرح.

در 2014 خاطرات چیزهایی که من گفته ام اما احتمالا نباید,, درن به یاد می آورد در تلاش برای متقاعد کردن هیچکاک به معرفی خود به اسپیلبرگ.

"من گفت:" شما بت خود را. او فقط [می خواهد] به نشستن در پای خود را به مدت پنج دقیقه و چت با شما', درن نوشت و بیان کرد که هیچکاک از تخت خودداری کرد و دلیل خود را توضیح داد که چرا.

"او گفت:" این نیست که پسر بچه ای که ساخته شده ماهی فیلم ؟ من هرگز می تواند نشستن و صحبت کردن با او ... چون من به او نگاه و احساس مانند یک فاحشه'."

درن ادامه داد: "به من گفت:" چرا شما احساس می کنید اسپیلبرگ باعث می شود شما یک فاحشه؟' دردسر و گفت: "چون من صدای آرواره سوار [در استودیو یونیورسال پارک]. آنها به من پرداخت می شود یک میلیون دلار است. و من آن را گرفت و من آن را انجام داد. من مانند یک فاحشه. من نمی توانم نشستن و صحبت کردن به پسر که آیا ماهی فیلم. من نمی توانستم حتی لمس دست خود را."

در حالی که هیچکاک شناخته شده به عنوان استاد تعلیق شد سوم-بزرگترین سرمایه گذار در استودیو یونیورسال به نظر می رسد هیچ سابقه ای از روایت خود را به عنوان بخشی از آرواره سوار.

اما این ممکن است ممکن است که هیچکاک با اشاره به یک تریلر از او فیلم برداری برای استودیو یونیورسال تور هالیوود و به ویژه قطعه از آرواره سوار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن