دولت از پوسیدگی 3: بینندگان دور توسط ‘وحشت’ تریلر جدید با ‘تاریخ و زمان آخرین از ما vibes’

ایکس باکس اعلام کرده است که آن را انتشار survival-horror بازی State of Decay 3 در ایکس باکس سری X و کامپیوتر.

یک تریلر از بازی نشان داده شد در طول دیروز ایکس باکس, بازی, ویترین, رویداد جریان آنلاین, که همچنین شاهد اطلاعیه جدید حکایت بازی داد و بیننده با یک نگاه به اولین فیلم گیم پلی از بازی Halo بی نهایت.

این دولت از پوسیدگی 3 تریلر در خصوص برنده مشتاق ستایش از بسیاری از کسانی که به تماشای جریان زندگی می کنند با چند نفر مقایسه آن بالا پایان گرافیک و خزنده تن به آمار پلی استیشن وحشت حق رای تاریخ و زمان آخرین از ما.

در توییتر یک نفر نوشت: “من فکر کردم من کل زمان بازی The Last of Us قسمت دوم است که من امیدوارم که دولت از پوسیدگی 3 خواهد بود یک جهان باز نسخه از آخرین ما. انگشتان عبور.”

یکی دیگر از اظهار نظر که بازی “به نظر می رسد یک نسخه از آخرین ما با یک زن سیاه و سفید منجر شود”. چند تن دیگر اشاره کرد که این تریلر به آنها “آخرین ما vibes”.

در حالی که آشکار تریلر ستایش شد آن چشمگیر گرافیک شایان ذکر است که هیچ واقعی گیم پلی برجسته بود با تریلر به جای در نظر گرفتن فرم سینمایی و تصویری.

دولت از پوسیدگی 3 عاقبت به 2018 بقا بازی State of Decay 2, طراحی و توسعه توسط Undead Labs.

بسیاری از نظرات در رسانه های اجتماعی در مقایسه با بازی به پیشینیان خود که لذت بردم مخلوط پذیرایی.
“دولت از پوسیدگی 3 است که به دنبال ارتقاء عظیم” نوشت: یک دیدگاه. “امیدوارم ما می بینیم برخی از واقعی گیم پلی بازی به زودی.”

“تریلر #statofdecay3 نگاه سرد!” گفت: یکی دیگر از. “کوتاه اما وحشت زده است. این دولت از پوسیدگی تیم برای دو تا ثابت بسیاری از اشکالات و همچنان به اضافه کردن محتوا به صورت رایگان. من واقعا لذت بردن از وقت خود را با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید