استارباکس در این آتش سوزی پس از گفته شرکت صادر داخلی یادداشت گفتن کارکنان به لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده یادگاری در محل کار به دلیل آن می تواند “تقویت تفرقه”.

در 1 ژوئن, قهوه خرده فروش توییتی حمایت خود را از جنبش جهانی شده است که در گالوانیزه با کشتن جورج فلوید, به tweeting: “ما ایستاده در همبستگی با ما همکاران و مشتریان و جوامع است.”

اما با توجه به یک بولتن داخلی به دست آمده توسط Buzzfeedپس از استارباکس مدیران در ایالات متحده بود رله درخواست از کارکنان برای پوشیدن موارد حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند که در کار درخواست محروم بودند.

به نقل از شرکت کد لباس, سیاست, یادداشت اظهار داشت: “همکاران ممکن است تنها پوشیدن دکمه یا سوزن صادر شده به شریک با استارباکس به صورت ویژه به رسمیت شناختن و یا برای تبلیغات یک استارباکس-رویداد حمایت از ارتقاء […] همکاران مجاز به پوشیدن دکمه یا پین است که حمایت سیاسی و مذهبی و یا مسئله شخصی”.

با اشاره به اظهارات Zing شاو شرکت معاون رئیس جمهور برای ورود و تنوع این یادداشت در ادامه گفت: “در پاسخ به این سوال ما vp شمول و تنوع Zing شاو مشترک اضافی زمینه را در همین لباس و لوازم جانبی برجسته سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در حال حاضر پایبند به سیاست.

“او توضیح می دهد که وجود دارد آشوبگران که misconstrue اصول اساسی Black Lives Matter جنبش – و در شرایط خاص عمدا دوباره هدف آنها برای تقویت تفرقه.”

این یادداشت در ادامه گفت: “ما می دانیم که شما قصد واقعی است و درک اینکه چگونه شخصی این است که برای بسیاری از ما. این مهم است و ما شما را بشنود.”

این پیام به این نتیجه رسیدند با گفتن کارکنان آنها می تواند پشتیبانی استارباکس ” سیاه شرکای با پوشیدن سیاه و سفید “شریک شبکه ‘نگه داشتن آن دم’ T-پیراهن.”


استارباکس سخنگو گفت Buzzfeed که این شرکت اختصاص داده شده است برای پایان دادن به “نژادپرستی نظاممند” اما که لباس کد سیاست در محل باقی می ماند چرا که لازم است “برای ایجاد یک محیط امن و استقبال از” محیط زیست برای مشتریان و کارکنان.

“ما احترام همه همکاران ما نظرات و اعتقادات و آنها را تشویق به خود را خودشان تمام به کار در حالی که پیوستن به ما لباس کد سیاست” سخنگوی اضافه شده است.

اما Buzzfeed‘s گزارش برانگیخته عمده واکنش ها در رسانه های اجتماعی با استارباکس مشتریان خواستار تحریم.

“شرم بر شما” توییتی یک فرد است.


“فقط متوجه @Starbucks است که غذا به راحتی از خود نژادپرستانه مشتریان با درخواست کارکنان خود را به پوشیدن هر چیزی در حمایت از @Blklivesmatter بنابراین من نمی خواهد از آنها بازدید و من به همه می گویم من می دانم که به تحریم آنها را به عنوان به خوبی. #boycottstarbucks شد.”

مستقل در تماس است استارباکس نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im