استارباکس معکوس تصمیم به ممنوعیت کارمندان از پوشیدن Black Lives Matter لباس

استارباکس اعلام کرده است آن را اجازه می دهد تا کارکنان به پوشیدن لباس حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از گزارش های زنجیره ای را ممنوع کرده بود همراه پین و تی شرت موجب واکنش گسترده.

روز شنبه, BuzzFeed اولین گزارش استارباکس را ممنوع کرده بود کارکنان از پوشیدن لباس یا لوازم جانبی مرتبط با Black Lives Matter دلیل آن “می تواند به اشتباه و به طور بالقوه تحریک خشونت” با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری.

در این یادداشت قهوه زنجیره ای همچنین با اشاره به آن قرار است که ایالات متحده که “شرکای ممکن است تنها پوشیدن دکمه یا سوزن صادر شده به شریک با استارباکس به صورت ویژه به رسمیت شناختن و یا برای تبلیغات یک استارباکس-رویداد حمایت و یا ارتقاء” است و کارکنان مجاز به پوشیدن دکمه یا پین است که “حمایت سیاسی و مذهبی و یا مسئله شخصی”.

این یادداشت همچنین با اشاره به سخنان از جیغ شدید و تند شاو شرکت معاون رئیس جمهور برای ورود و تنوع که در ادامه توضیح داد: این شرکت تصمیم به ممنوعیت لباس مربوط به زندگی مهم جنبش است.

“او توضیح می دهد که وجود دارد آشوبگران که misconstrue اصول اساسی Black Lives Matter جنبش – و در شرایط خاص عمدا دوباره هدف آنها برای تقویت تفرقه” در یادداشتی اعلام کرد.

در پاسخ به ممنوعیت شرکت که آمد روز پس از استارباکس بیان کرده بود حمایت خود را از جامعه سیاه و سفید بسیاری از مشتریان به نام برای استارباکس تحریم.

روز جمعه شرکت قهوه خود را اعلام کرد استارباکس, سیاه, شبکه شریک خواهد بود co-طراحی جدید Black Lives Matter تی شرت برای کارکنان با گرافیک است که به عنوان خوانده شده: “زمان برای تغییر” “این یک لحظه آن را یک حرکت” و “نه عدالت بدون صلح” به “نشان می دهد ما allyship و نشان می دهد ما ایستاده با هم در وحدت”.

تا زمانی که این پیراهن را وارد این شرکت گفت: آن را اجازه می دهد تا کارکنان به سایش پین های خود را و یا تی شرت در حمایت از این جنبش است.


“تا زمانی که این رسید ما شنیده ایم شما می خواهید برای نشان دادن حمایت خود را به طوری که فقط شما” استارباکس در بیانیه ای گفت. “خود را می پوشند پل پین یا تی شرت. ما افتخار پرشور خود حمایت از انسانیت مشترک ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید