استارباکس barista دریافت بیش از $20k در نکات پس از امتناع از خدمات به مشتری با پوشیدن یک ماسک

استارباکس کارمند را دریافت کرده است بیش از $20,000 در راهنمایی از طریق یک GoFundMe پس از امتناع از خدمت به یک مشتری بود که با پوشیدن ماسک.

در اوایل این هفته, Amber Lynn Gilles از سن دیگو, کالیفرنیا, shared a photo to Facebook استارباکس barista لنین گوتیرز که در آن او berated او و پس از او کاهش یافته است به خدمت او بود چرا که او با پوشیدن یک چهره پوشش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“دیدار با Lenen (sic) از استارباکس که حاضر به خدمت من چون من نیستم پوشیدن ماسک” ژیل زیر نویس این عکس که پس از اشتراک گذاشته شده بیش از 47,000 بار. “دفعه بعد من منتظر پلیس و آوردن معافیت پزشکی.”

اما به جای commiserating با ژیل, هزاران نفر از مردم آمده اند به گوتیرز دفاع پس از ارسال ویروسی رفت.

در میان کسانی که از Gutierrez تصمیم به خدمت ژیل چرا که او با پوشیدن یک ماسک – که مخالف county دستورالعمل – بود مت کوان که راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای تشکر از barista.


“جمع آوری پول برای لنین برای خود محترم تلاش های ایستاده خود زمین که در مواجهه با کارن در طبیعت” کوان نوشت: در شرح GoFundMe.

همانطور که از پنجشنبه crowdfunding صفحه که کوان به عنوان یک “مجازی نکته شیشه” برای Gutierrez, خود پیشی گرفته است $20,000 هدف است.

“همه راهنمایی خواهد شد به طور مستقیم به استارباکس محل که در آن لنین کار می کند و به او داده می شود به طور مستقیم” کوان تایید در GoFundMe.

در چهارشنبه گوتیرز ابراز قدردانی خود را برای “همه عشق و حمایت” در یک Facebook تصویری.

“آن بوده است بسیار مفید و بسیار تکان دهنده برای دیدن چیزی آنقدر بزرگ است که اتفاق تنها در عرض چند دقیقه” گوتیرز گفت: قبل از مصرف این فرصت برای به اشتراک گذاشتن نسخه خود را از حوادث.

با توجه به گوتیرز او مشغول به کار بود به جبهه ثبت نام زمانی که ژیل در آمد بدون ماسک صورت. پس از درخواست خود را اگر او تا به حال یک ماسک صورت گوتیرز گفت: او پاسخ داد که او نمی باید قبل از اقدام به نفرین او و تماس با دیگر کاربران “گوسفند”.


گوتیرز و سپس به یاد می آورد که ژیل چپ به طور خلاصه قبل از آمدن و درخواست او نام خود را که در آن نقطه او در زمان خود تصویر و تهدید به “تماس با شرکت های بزرگ”.

در رابطه با کمک های مالی او را دریافت گوتیرز گفت که آنها اجازه خواهد داد که او را دوباره به دنبال رویای خود را از رقص و آموزش رقص به کودکان – که قرار بود در انتظار نگه داشته زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد.

“از ته قلب از شما بسیار سپاسگزارم, این فقط شگفت انگیز است برای دیدن که من در واقع می توانید این رویاها به دنبال بیشتر به رقص یک چیزی که در حال حاضر” او به این نتیجه رسیدند. “از شما بسیار سپاسگزارم برای آن است.”

دیدگاهتان را بنویسید