جنگ ستارگان star Alden Ehrenreich خود را نشان می دهد معیارهای موافقت با هان سولو عاقبت

انفرادی: جنگ ستارگان داستان ستاره Alden Ehrenreich نشان داد تحت شرایطی که او موافق به ستاره در عاقبت. این بازی

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

انفرادی: جنگ ستارگان داستان ستاره Alden Ehrenreich نشان داد تحت شرایطی که او موافق به ستاره در عاقبت.

این بازیگر که با بازی در نقش هان سولو در middlingly دریافت 2018 اکشن-ماجراجویی اشاره کرد که او "هیچ چیز نمی دانم" در مورد دیزنی جنگ ستارگان برنامه های.

پایان , از خود راضی به نظر می رسید به راه اندازی یکی از تفرج برای Ehrenreich را انفرادی – یک نسخه از محبوب ماوریک با بازی هریسون فورد در اصل جنگ ستارگان – با رونمایی از Darth چکش زدن یا کوبیدن به عنوان یک تبه کار و چی'ra (امیلیا کلارک) صعودی به یک موقعیت رهبری خود را در سندیکای جنایی.

آن پیشنهاد شده است که کمبود بحرانی ستایش و همچنین غیر متعارف تابستان تاریخ انتشار – فقط یک سال و نیم پس از انتشار قسمت هشتم – آخرین جدی شد به سرزنش برای underwhelming, box office عملکرد.

صحبت به Esquire, Ehrenreich گفت: "من فکر می کنم ما در فیلم به نوعی از آخرین معمولی-دوران جنگ ستارگان زمان انتشار فیلم."

پرسید که آیا او را به بازگشت به نقش Ehrenreich اصرار داشت که "این بستگی به آنچه در آن است"."این بستگی به این دارد که چگونه آن را انجام," او گفت:. "آن بستگی دارد و اگر آن را احساس ذاتی به داستان است."

توصیف زمان خود در طول تولید فیلم های تگرگ Ceasar ستاره گفت: "این اساسا یک تجربه سه ساله از قبل از تولید به انتشار این فیلم و من فقط می خواستم به یک فرد اتصال با مردم در زندگی من صرف زمان و توسعه به عنوان یک فرد خارج از این جهان است. و سپس شما می دانید."

در حالی که یکی دیگر از , از خود فیلم است که هنوز تایید نشده دیزنی در حال حاضر greenlit یک میزبان از دیگر پروژه جنگ ستارگان. فصل دوم شکارچی فضل هیجان انگیز از Mandalorian تنظیم شده است برای رسیدن به دیزنی+ بعد از این سال.

Thor: Ragnarok مدیر Taika Waititi استخدام شده برای همکاری و نوشتن و مستقیم فیلم جدید مجموعه ای در جهان جنگ ستارگان. یک Obi-Wan Kenobi miniseries نیز در آثار همراه با یکی دیگر از سری از عروسک روسی's Leslye پرتگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب