جنگ ستارگان نشان می دهد قطع ناوشکن ستاره طراحی از قسمت نهم

یک طراح و هنرمند که در کار جنگ ستارگان: قسمت نهم – ظهور اسکای واکر نشان داده است استفاده نشده طراحی جدید Star Destroyer.

داگ چیانگ است که معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی خلاق از لوکاس فیلم, ارسال شده یک تصویر در Instagram جدید “دو طبقه” فضاپیما است.

“جدید اولین سفارش ناوشکن ستاره مفهوم برای EP9!,” او نوشت. “من فکر می کردم یک دو طبقه ممکن است سرگرم کننده است.”

حق رای دادن جنگ ستارگان اغلب به روز رسانی آن کشتی طرح های جدید برای اقساط.

در حالی که افزایش اسکای واکر پایان ندارد تا با استفاده از طراحی آن را معرفی جدید-نگاه ناوشکن ستاره از Palpatine نهایی جهت است که قادر به از بین بردن تمام سیارات است.

شما می توانید برش طراحی این ناوشکن ستاره تعبیه شده در زیر.

در اوایل این هفته دیزنی اعلام کرد که یک متحرک جدید جنگ ستارگان سری خواهد بود که به جریان خدمات دیزنی+.

تحت عنوان بد دسته ایسری را به دنبال خواهد داشت یک گروه از نخبگان و تجربی کلون برای اولین بار معرفی شده در جنگ ستارگان سریال The Clone Warsآنها به عنوان “پیدا کردن راه خود را در یک سرعت در حال تغییر کهکشان که بلافاصله پس از جنگ کلون”.


این Mandalorian‘s دیو filoni داخل مجموعه به اجرایی تولید این مجموعه که اولین بار در سال 2021.

دیزنی همچنین راه اندازی یک میزبان از دیگر پروژه جنگ ستارگان در سراسر فیلم و تلویزیون از جمله Obi-Wan Kenobi سریال با بازی ایوان مک گرگور و نمایشی منتشر شد فیلم, شرکت نوشته و کارگردانی شده توسط JoJo خرگوش‘s Taika Waititi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>