جنگ ستارگان بازیگر در دفاع از, آخرین جدی و ظهور اسکای واکر

جنگ ستارگان بازیگر Joonas Suotamo آمده است در دفاع از آخرین جدی و ظهور اسکای واکر.

این بازیگر که با بازی Chewbacca در طول جنگ ستارگان سه گانه توییتی روز یکشنبه به صحبت در مورد تجربه خود را در مجموعه ای فیلمبرداری هر دو فیلم است.

Suotamo را صدای جیر جیر در پاسخ به توییتر بحث آغاز شد که بین طرفداران که در آن است بهتر است که منجر به هر دو آخرین جدی و ظهور اسکای واکر روند در توییتر.


فنلاندی بازیگر نوشت: “من از خواب بیدار کنید که #TheLastJedi و #TheRiseOfSkywalker هر دو روند. بحث فیلم است سالم و طبیعی بخشی از فیلمسازی اما من عاشق کار کردن در هر دو از این فیلم و همکاری با همه درگیر است.”

او افزود: “من ممکن است مغرضانه هر چند. Rawrrgh!” صدای جیر جیر همراه بود دو عکس از خود مناسب است تا به عنوان Chewbacca با مدیران Rian Johnson (Star Wars: The Last جدی, 2017) و جی جی آبرامز (Star Wars: The Rise of اسکای واکر, 2019).

Suotamo در زمان بیش از نقش Chewbacca از Peter Mayhew برای اولین بار به عنوان یک بدن دو در 2015 با Star Wars: The Force Awakens. قبل از کار بازیگری خود را از 6ft 11in بازیگر مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بازیکن حرفه ای بسکتبال در فنلاند لیگ بسکتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>