‘شبح’ کوانتومی حرکات دیده می شود اتفاق می افتد به اجسام بزرگ دانشمندان می گویند

دانشمندان دیده می شود “وار” رفتار کوانتومی اتفاق می افتد به اشیاء در مقیاس انسانی با توجه به یک مقاله جدید.

محققان دیده نوسانات کوانتومی “لگد” اجسام بزرگ مانند آینه های در حال حرکت آنها را با یک درجه اما یکی به اندازه کافی بزرگ برای اندازه گیری.

چنین رفتاری است که قبلا پیش بینی شده توسط فیزیکدانان کوانتومی. اما آن را هرگز قبل از اندازه گیری شده است.

حرکات هستند در نتیجه از این راه جهان ساختار یافته است که دیده می شود در سطح مکانیک کوانتومی: محققان توصیف آن به عنوان یک “پر سر و صدا” فضایی که در آن ذرات به طور مداوم تعویض در داخل و خارج از وجود است که باعث ایجاد یک سطح پایین ریش ریش شدن در تمام زمانها.

به طور معمول, که, پس زمینه کوانتومی “سر و صدا” است که بیش از حد ظریف به تشخیص اشیاء است که قابل مشاهده در انسان و مقیاس. اما تحقیقات جدید نشان می دهد که دانشمندان در نهایت شناسایی آن دسته از حرکات با استفاده از فن آوری های جدید به سازمان دیده بان برای کسانی که نوسانات.

محققان در MIT LIGO آزمایشگاه دیدم که این نوسانات می تواند حرکت یک شی به عنوان بزرگ به عنوان یک 40-کیلوگرم آینه. این جنبش تحت فشار قرار دادند آینه های بزرگ مقدار بسیار کمی به عنوان پیش بینی کرد به لحاظ نظری اجازه می دهد آن را به اندازه گیری توسط دانشمندان است.

محققان قادر به استفاده از تجهیزات خاص به نام کوانتومی اب میوه گیر است که اجازه آنها را به “دستکاری” سر و صدا به طوری که آن را می تواند بهتر از این مشاهده شده است.

“چه خبر ویژه در مورد این آزمایش است ما دیده ایم اثرات کوانتومی در چیزی به عنوان بزرگ به عنوان یک انسان” گفت: Nergis Mavalvala مرمر استاد و دانشیار رئیس گروه فیزیک در دانشگاه MIT, در بیانیه ای.

“ما بیش از حد هر nanosecond از وجود ما در حال لگد اطراف ثروت توسط این نوسانات کوانتومی. این درست است که با عصبانیت سخن گفتن از وجود ما ما انرژی حرارتی است که بیش از حد بزرگ برای این خلاء کوانتومی نوسانات به ما تاثیر می گذارد حرکت به میزان قابل. با LIGO را در آینه ما انجام داده ایم همه این کار را برای منزوی کردن آنها از حرارتی محور حرکت و نیروهای دیگر به طوری که آنها در حال حاضر هنوز هم به اندازه کافی به لگد در اطراف با نوسانات کوانتومی و این شبح وار پاپ کورن از جهان است.”

برای دیدن تغییرات محققان با استفاده از LIGO تجهیزات است که ساخته شده برای تشخیص موج گرانشی. برای انجام این کار محققان ساخته شده است دو قطعه از تجهیزات در بخش های مختلف از ما می فرستد که نور پایین تونل طولانی که در آن پرش کردن یک آینه و پس از آن منعکس شده است به جایی که از آن آغاز شده – آینه در دو امکانات باید بازگشت به همان نقطه در همان زمان مگر اینکه یک موج گرانشی را مختل می سازد سفر خود را.

در این آزمایش جدید محققان با استفاده از بسیار دقیق اندازه گیری آن آینه و شرایط غیر عادی از LIGO سنج برای اندازه گیری هر یک ممکن است کوانتومی “پا زدن” به جای. آنها را برای تماشای کوانتومی و نوسانات در تجهیزات و تماشا برای حرکت در آینه.

“این نوسانات کوانتومی در نور لیزر می تواند باعث فشار تابش است که در واقع می تواند پا زدن یک شی” گفت: Lee McCuller یک دانشمند محقق در دانشگاه MIT Kavli موسسه فیزیک نجومی و فضایی پژوهش است. “هدف ما در مورد 40-کیلوگرم آینه است که یک میلیارد بار سنگین تر از نانو اشیاء است که گروه های دیگر را اندازه گیری این اثرات کوانتومی در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>