اسپایک لی می گوید: “مؤتلفه مجسمه نیاز به آمده f*** پایین

اسپایک لی ابراز حمایت خود را از مبارزات به پاره کردن مؤتلفه مجسمه ها و پیکرنگاری.

صحبت در آینده قسمت از جرم اسمانی را در لیست سیاه پادکست (رونویسی توسط انواع) به انجام کار درست فیلمساز نیز محکوم به استفاده از مؤتلفه پرچم توسط بخش ما راست.

“F*** که پرچم” او گفت:. “که پرچم را به من [باعث می شود من احساس] همان راه من یهودی برادران و خواهران احساس در مورد صلیب شکسته…

“و آنها را motherf***ing مؤتلفه مجسمه نیاز به آمده f*** پایین,” او اضافه شده است.

لی اغلب پنجه نژادپرستی در بدن او از کار که شامل فیلم چنین است 2018 را BlackKklansman اخیر و Netflix انتشار Da 5 Bloods.

مجسمه های نژادپرستانه چهره های تاریخی بوده است به تازگی حذف شده در سراسر ایالات متحده و جاهای دیگر پس از موج از زندگی ماده اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید.

در همان قسمت پادکست لی همچنین در لمس میراث منی خود را سال 1989 فیلم کار درست را انجام دهد. “مثل این فیلم ساخته شده بود دیروز,” او گفت:. “پس دو راه وجود دارد به فکر می کنم در مورد آن. که آن را هنوز هم منحصر به فرد است. آن را هنوز هم جدید است. و پس از آن نیز مردم سیاه و سفید هنوز در حال به قتل رساندند [و] در حال مرگ است. اگر شما را دیده ام آیا درست, چگونه می تواند شما را به طور خودکار فکر می کنم اریک گارنر و سپس شاه جورج فلوید?

“این هرگز در مورد چگونه [مردم] به آن پاسخ دهند” او ادامه داد. “این در مورد چگونه ما سفید خواهر و برادر به آن پاسخ دهند. و آیا شما شده است به تماشای سی ان ان مثل من داشته باشد ؟ مردم در حال راهپیمایی در سراسر زمين خدا مناجات با فریاد [و] فریاد ‘black lives matter’ و آنها سیاه و سفید نیست… که تفاوت بزرگ.

“شما می بینید یک جوان نسل من سفید برادران و خواهران [و] آنها در خارج وجود دارد در اثر کامل. منظور من فراموش کرده ام در مورد بقیه جهان برای یک ثانیه. سفید مردمی راهپیمایی در شهر سالت لیک [و] Des Moines, آیووا, که در آن وجود ندارد, سیاه مردمی برای یک دقیقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>