اسپایک لی عذر خواهی پس از دفاع از وودی آلن بیش از سوء استفاده جنسی اتهامات: ‘حرف های من اشتباه بودند’

اسپایک لی عذر خواهی کرد پس از او در دفاع از وودی آلن بیش از اتهامات سوء استفاده جنسی ساخته شده علیه او توسط دیلن فارو.

صحبت به نیویورک ایستگاه رادیویی WOR 710 این هفته, Lee مورد بحث Farrow ادعا می کنند که او از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته به عنوان یک کودک با آن خوانده ، آلن همواره به شدت رد اتهام.

“من فقط می خواهم بگویم وودی آلن بزرگ فیلمساز” لی ” در هوا. “و این انصراف از چیزی است که نه فقط وودی.

“من فکر می کنم که هنگامی که شما می دانید که ما با نگاه کردن به آن ما میخوایم ببینید که من نمی دانم اگر فقط از کشتن کسی من نمی دانم شما فقط پاک کردن کسی مثل آنها هرگز وجود نداشته است.

“پس وودی یک از دوستان من یک همکار نیکز فن, بنابراین من می دانم که او را به رفتن را از طریق آن در حال حاضر.”

اما لی و سپس عقب نشینی در بیانیه ای در توییتر ساخته شده است شب گذشته (13 ژوئن) که در آن او نوشت: “من عمیقا عذر خواهی. کلمات من در اشتباه بودند. من نیست و نمی خواهد تحمل آزار جنسی ، تجاوز و یا خشونت. چنین رفتاری باعث آسیب واقعی است که نمی توان به حداقل رسانده [sic].”


آلن به تازگی به شدت انتقاد کرد و در “خود خدمت” چهره های هالیوود بود که فاصله خود را از او در پی #MeToo جنبش است.

“بازیگران هیچ ایده ای از حقایق و آنها چفت در را به برخی از خود, خدمت, عمومی, امن, موقعیت,” او گفت: نگهبان. “که در جهان است در برابر کودک آزاری?”

“که چگونه بازیگران و هنرپیشه های زن هستند و [محکوم به من] شد شیک ترین چیزی که به انجام,” او ادامه داد. “مثل همه به طور ناگهانی با خوردن کلم.”

لی به انتشار فیلم جدید خود Da 5 Bloods, که دریافت کرده است بررسی مخلوط از منتقدان.

اما مستقل به فیلم سه ستاره با منتقد Clarisse Loughrey اظهار نظر: “لی ارائه می دهد تا یک رشته معمولی تراژدی به خود را توضیح دهید و روان صاف thornier پیامدهای شخصیت او.

“اکتشاف خود را از ویتنامی دیدگاه – و این ایده که سیاه GIs به حال بیشتر در مشترک با آن مبارزه می کردند نسبت به کسانی که به سفارشات – همچنین احساس برش های کوتاه توسط لی تمایل به حفظ وفادار به خود را rollicking ماجراجویی نخ. Da 5 Bloods مشغول است با ایده ها و افکار و احساسات است که در زمان آن را احساس می کند مانند آن را از غرق شدن در آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید