SpaceX با موفقیت جلب هر دو نیمه از موشک fairing پس از راه اندازی برای اولین بار

SpaceX با موفقیت گرفتار هر دو بخش از آن موشک را nosecone fairing برای اولین بار.

قطعات fairing – the پیازی بخشی در بالای این موشک در داخل از آن که محموله ذخیره شده – سمت چپ با یک موشک حامل یک کره جنوبی ماهواره ای شناخته شده به عنوان Anasis-II یک شبه. پس از آن فرستاده شده بود به هوا از آن کاهش یافته و به پایین به زمین – گرفتار شدن توسط یک ویژه ساخته شده کشتی.

قادر بودن به با خیال راحت گرفتن به عنوان بسیاری از راکت به عنوان ممکن است کلید به SpaceX ماموریت برای پایین آوردن هزینه سفر به فضا از آن معنی است که این موشک می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد به جای ساخته شده است بیش از همه دوباره.

این شرکت با موفقیت گرفتار انواع قطعات از آن راکت ها در گذشته از جمله یک قطعه از fairing و فالکون 9 را بوستر. اما آن را هرگز قبل از گرفتار هر دو نیمه از fairing در یک بروید.

این قطعه به ارزش حدود 6 میلیون با توجه به Elon Musk. در حالی که آنها شده اند دوباره مورد استفاده در گذشته اگر تنها یک قطعه گرفتار شده است و یا اگر آنها می توانند با خیال راحت به ارمغان آورد از دریا پس از فرود موفقیت جدید می تواند سفر بسیار ارزان تر است.

SpaceX است و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن فیلم از fairing با موفقیت فرود و یا گرفتار شدن. اما آزمون قبلی ویدئوها پست شده توسط این شرکت نشان می دهد که چگونه کشتی حرکت به محل اجازه می دهد تا آن را به رها کردن بر روی یک تکه بزرگ از تور.


این شرکت بود اما به اشتراک گذاشتن تصویری از اولین مرحله از موشک رها کردن بر روی یک droneship پس از آن راه اندازی شد.


Elon Musk جشن موفقیت در توییتر. “هر دو fairing نیمه گیر از فضا توسط @SpaceX کشتی!,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید