SpaceX Starlink راه اندازی: چگونه به تماشای lift-off و ماهواره قطار زندگی امروز

پس از چندین تاخیر SpaceX در حال برنامه ریزی برای راه اندازی آخرین دسته ای از آن Starlink ماهواره های این هفته است.

یک موشک فالکون 9 حامل 57 Starlink ماهواره و دو BlackSky جهانی ماهواره برنامه ریزی شده است برای بلند کردن در 11.59 am به وقت محلی (4.59 pm BST) از مرکز فضایی کندی در فلوریدا در روز چهارشنبه.

راه اندازی خواهد شد زندگی می کنند جریان از طریق SpaceX وب سایت و کانال رسمی یوتیوب در حالی که ماهواره های خود را انتظار می رود که قابل مشاهده در شب آسمان طی روزهای آینده و هفته.

**به دنبال SpaceX راه اندازی زندگی می کنند**

این ماهواره بخشی از ایلان برنامه به پرتو اینترنت با سرعت بالا به پایین به زمین و به طور معمول راه اندازی در دسته 60. این هفته راه اندازی خواهد شد حمل سه کمتر از حد معمول به اتاق را برای BlackSky را geospatial تصویربرداری ماهواره.

آن است که دهم اندازی Starlink ماهواره, آوردن تعداد کل در مدار نزدیک به 600. SpaceX در نهایت قصد دارد برای ایجاد یک 12,000 قوی صورت فلکی به منظور ارائه پهنای باند به کنترل از راه دور و تحت خدمت مناطق زمین است.

این Starlink ماهواره ها در اندازه کوچک اما بسیار بازتابنده باعث انتقاد از برخی از ستاره شناسان ادعا می کنند که که به اصطلاح مگا-صورت فلکی می تواند اخلال رادیویی و نوری مشاهدات از فضا.

SpaceX را Starlink ماهواره ها را مورد انتقاد قرار گرفته است توسط برخی از ستاره شناسان برای اخلال در مشاهدات فضایی (iStream/یوتیوب)

آقای مشک گفت: این شرکت با در نظر گرفتن “مراحل کلیدی” کاهش ماهواره’ دید از جمله نقاشی سطوح سیاه و سفید و با استفاده از چرخاندن روش برای ایجاد پانل های خورشیدی کمتر انعکاسی.

برخی از ستاره شناسان در مقایسه با ظاهر خود را به یک “رشته از روشن مروارید” در حال حرکت به طور پیوسته در سراسر آسمان در حالی که ارزش راه اندازی نیز باعث شده خوشه در بشقاب پرنده گزارش شده است.

یک وب سایت اختصاص داده شده به ردیابی ماهواره ها در زمان واقعی لیست چندین بالقوه مشاهده فرصت های این هفته است.

FindStarlink.com آمده است که دسته های قبلی از راه اندازی قابل مشاهده خواهد بود از انگلستان هر شب این هفته آب و هوا اجازه.

در عرض چند ساعت از چهارشنبه راه اندازی, Starlink ماهواره ها ظاهر خواهد شد سفر در سراسر شب را در آسمان از شرق به غرب است. آنها ظاهر خواهد شد 10 درجه بالاتر از سطح افق و را حدود 6 دقیقه به سفر در سراسر آسمان است.

پیش بینی برای روز شنبه و پنجشنبه در حال حاضر نه مطلوب برای مشاهده ماهواره قطار در سراسر بخش های بزرگی از انگلستان با این حال آسمان در حال انتظار برای روشن شدن در روز جمعه و شنبه.

SpaceX هنوز اعلام دقیق تاریخ راه اندازی برای خدمات اینترنت است اما هدف آن را در دسترس در کانادا و شمال ایالات متحده در سال 2020 است.

شرکت های وب سایت است که آن را به دست “نزدیک glbal پوشش جمعیت جهان” 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>