خرید رپورتاژ

SpaceX NASA Crew Dragon Launch
ناسا و اسپیس ایکس را تعیین کرده اند که آب و هوا است permittable به راه اندازی دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی به مناسبت اول crewed ماموریت برای Elon Musk شرکت و همچنین راه اندازی اولین فضانوردان ناسا – باب Behnken و داگ Hurley – از خاک آمریکا از بازنشستگی برنامه شاتل فضایی در سال 2011. ادامه مطلب برای livestream و اطلاعات بیشتر.چند ساعت پیش برنامه ریزی شده راه اندازی هرلی و Behnken بشود برای راه اندازی به عنوان آنها صحبت می کرد و با Bridenstine و SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk. پس از مناقصه خداحافظی به خانواده شان منتقل شدند و به گفتوگو در تسلا مدل X برقی Suv ها. پس از ورود آنها وارد آسانسور که whisked آنها بالای راه اندازی ساختار و راه می رفت در سراسر یک اتصال بازو قبل از این دو بسته به خدمه کپسول اژدها. *توجه داشته باشید – ناسا پاک راه اندازی با توجه به آب و هوای موکول شده است به 3:22ساعت EST در روز شنبه (30 مه).

فروش

LEGO City Space Mars Research Shuttle 60226 Space Shuttle Toy Building Kit with Mars Rover and Astronaut Minifigures, Top STEM Toy for Boys and Girls (273 Pieces)
لگو شهر فضایی مریخ تحقیقات شاتل 60226 شاتل فضایی اسباب بازی ساخت کیت با مریخ و فضانورد Minifigures بالا بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (273 قطعه)

  • ساخت یک فضای هیجان انگیز شاتل مدل اسباب بازی که ارائه می دهد مقدار زیادی از تخیلی اکشن امکانات و مریخ با بند بند دست و پنجه نرم کردن بازو برای بازیابی geodes!
  • شامل 2 شهر لگو مریخ فضانورد minifigures به علاوه یک helidrone و نگهداری هواپیماهای بدون سرنشین
  • تحقیقات شاتل اقدامات بیش از 3 اینچ (9 سانتی متر) بالا 9 اینچی (23 سانتي متر) طول و 8 اینچ (21 سانتی متر) عرض مریخ اقدامات بیش از 1 اینچ (5 سانتی متر) بالا 2 اینچ (7 سانتی متر) طول و 2 اینچ (6 سانتی متر) عرض Helidrone اقدامات بیش از 1 اینچ (4cm) و 1 اینچ (3 سانتی متر) گسترده سازی هواپیماهای بدون سرنشین اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) بالا و 1 اینچ (3 سانتی متر) طولانی مریخ مناظر ساخت اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) عرض
  • 273 قطعات –فضانورد ساخت اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 5+ و برای طرفداران لگو, اسباب بازی و کودکان در تمام سنین
  • این شهر لگو مریخ تحقیقات شاتل 60226 فضای بیرونی مجموعه اسباب بازی باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو اسباب بازی و آجر لگو برای خلاق تر بازی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im