خرید رپورتاژ

SpaceX NASA Crew Demo-2
SpaceX و ناسا برای اولین بار راه اندازی تلاش لغو شد با توجه به آب و هوا و امروز طوفان بود و به خوبی با شانس قابل قبول در شرایط 50-50 برای 3:22 بعد از ظهر شروع از 270 پا فالکون 9. خوشبختانه همه چیز در برنامه ساخت این راه اندازی اولین فضانوردان – داگ هرلی و باب Behnken – به مدار توسط یک شرکت خصوصی است. ادامه مطلب برای خوراک زندگی می کنند و اطلاعات بیشتر.SpaceX و ناسا تیم نظارت آب و هوا در مرکز فضایی کندی تمام راه را تا سواحل شرقی و در سراسر اقیانوس اطلس شمالی به ایرلند. ince شاتل فضایی جای دیگری منتقل شد در سال 2011 ناسا با استفاده از فضاپیمای روسی راه اندازی از قزاقستان برای ارسال فضانوردان ایالات متحده به و از ایستگاه فضایی بین المللی.

فروش

LEGO City Space Mars Research Shuttle 60226 Space Shuttle Toy Building Kit with Mars Rover and Astronaut Minifigures, Top STEM Toy for Boys and Girls (273 Pieces)
لگو شهر فضایی مریخ تحقیقات شاتل 60226 شاتل فضایی اسباب بازی ساخت کیت با مریخ و فضانورد Minifigures بالا بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (273 قطعه)

  • ساخت یک فضای هیجان انگیز شاتل مدل اسباب بازی که ارائه می دهد مقدار زیادی از تخیلی اکشن امکانات و مریخ با بند بند دست و پنجه نرم کردن بازو برای بازیابی geodes!
  • شامل 2 شهر لگو مریخ فضانورد minifigures به علاوه یک helidrone و نگهداری هواپیماهای بدون سرنشین
  • تحقیقات شاتل اقدامات بیش از 3 اینچ (9 سانتی متر) بالا 9 اینچی (23 سانتي متر) طول و 8 اینچ (21 سانتی متر) عرض مریخ اقدامات بیش از 1 اینچ (5 سانتی متر) بالا 2 اینچ (7 سانتی متر) طول و 2 اینچ (6 سانتی متر) عرض Helidrone اقدامات بیش از 1 اینچ (4cm) و 1 اینچ (3 سانتی متر) گسترده سازی هواپیماهای بدون سرنشین اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) بالا و 1 اینچ (3 سانتی متر) طولانی مریخ مناظر ساخت اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) عرض
  • 273 قطعات –فضانورد ساخت اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 5+ و برای طرفداران لگو, اسباب بازی و کودکان در تمام سنین
  • این شهر لگو مریخ تحقیقات شاتل 60226 فضای بیرونی مجموعه اسباب بازی باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو اسباب بازی و آجر لگو برای خلاق تر بازی

من می تواند به شما دروغ اگر من به شما گفت من عصبی. ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداقل رساندن خطر به حداقل رساندن عدم اطمینان به طوری که باب و داگ امن خواهد بود” گفت: ناسا مدیر جیم Bridenstine قبل از راه اندازی تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de