SpaceX ANASIS-II Falcon 9 Military Satellite
عکس های اعتباری: Elon Musk
این SpaceX ANASIS-II ماموریت است که به خوبی در جریان است و این سازمان با موفقیت راه اندازی شد و سپس فرود یک موشک فالکون 9 دوشنبه در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه حمل یک نظامی ارتباطات ماهواره ای برای کره جنوبی. این در اصل مجموعه ای برای روز شنبه راه اندازی شد اما در نهایت با تاخیر بیش از نگرانی در مورد مرحله دوم این موشک را آزمایش راه اندازی. ادامه مطلب برای یک livestream و اطلاعات بیشتر.



ANASIS 2 (ارتش | نیروی دریایی | نیروی هوایی ماهواره ای و سیستم اطلاعات 2) توسط کره جنوبی برای اولین بار اختصاص داده شده نظامی ارتباطات ماهواره ای با Alcatel فضا تهیه چند ماموریت ماهواره ساخته شده توسط هواپیمای ایرباس دفاع و فضا. کره جنوبی دفاع تهیه برنامه اجرایی (دپا) در ابتدا یک قرارداد با لاکهید مارتین در سال 2014 برای یک نظامی comsat اما آنها تصمیم به ساخت این ماهواره برای قیمت و subcontracted آن در سال 2016 به ایرباس دفاع و فضای پس از مواجهه با مشکلات با بودجه.

LEGO City Space Deep Space Rocket and Launch Control 60228 Model Rocket Building Kit with Toy Monorail, Control Tower and Astronaut Minifigures, Fun STEM Toy for Creative Play (837 Pieces)
لگو شهر فضایی اعماق فضا موشک و راه اندازی کنترل 60228 موشک مدل ساخت کیت با مونوریل کنترل برج و فضانورد Minifigures, سرگرم کننده, بنیادی, ابزار جنسی برای بازی خلاق (837 قطعه)

  • ساخت چند مرحله ای موشک و باز راه اندازی برج کنترل با تعاملی تجربه بازی به علاوه یک مونوریل سیستم برای حمل و نقل فضانوردان از برج زمینه آموزش و موشک!
  • شامل 6 شهر لگو minifigures: 2 فضانوردان, 2, دانشمندان, راه اندازی, مدیر و خدمه زمین تکنسین و یک ربات به شکل به علاوه یک تلسکوپ فضایی مریخ نورد با بازو بند و یک گفتوگو
  • موشک ایستاده اقدامات بیش از 16 اینچ (42 سانتی متر) بالا 4-اینچ (11 سانتی متر) عرض و 2 اینچ (6 سانتی متر) عمق راه اندازی کنترل بسته اقدامات بیش از 7 اینچ (18 سانتی متر) بالا 5 اینچ (13 سانتی متر) عرض و 5 اینچ (13 سانتی متر) عمق گفتوگو با بسته برج اسلحه اقدامات بیش از 9 اینچ (24 سانتی متر) بالا 4-اینچ (12 سانتی متر) عرض و 4 اینچ (12 سانتی متر) عمق مونوریل پیگیری اقدامات بیش از 3 اینچ (8 سانتی متر) بالا 14-inch (36 سانتی متر) طول و 18 اینچ (47cm) گسترده
  • 837 قطعه الهام گرفته شده توسط NASA astronaut, ابزار جنسی برای پسران و دختران در سن 7+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این لگو شهر اعماق فضا موشک و راه اندازی کنترل 60228 ناسا الهام گرفته از هدیه مجموعه باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو مجموعه و آجر لگو برای خلاق تر بازی


فالکون 9 اولین مرحله که قبلا راه اندازی Crew Dragon به ایستگاه فضایی بینالمللی با ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در هیئت مدیره. پس مرحله جدایی, SpaceX را زمین فالکون 9 را در مرحله اول در “فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل’ droneship خواهد شد که مستقر در اقیانوس اطلس است. این ANASIS-دوم فضاپیما را اعزام حدود 32 دقیقه پس از پرتاب” گفت: SpaceX.