ساوتهمپتون خوش آمدید منچستر سیتی به سنت مری در لیگ برتر در این شب ،

رالف Hasenhuttl تیمش در مثبت ورید از فرم پس از راه اندازی مجدد, داشتن مغلوب نوریچ گذشت و واتفورد به صعود به درون برای رسیدن به نیمه بالای جدول است.

شکست پپ گواردیولا طرف مقابل چلسی دست لیورپول خود را به عنوان برای اولین بار در 30 سال. این شهرستان بلافاصله منعکس توسط خرمن کوبی به تازگی یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 4-0 در اوایل این هفته حتی اگر سیاستهای این باشگاه در لیگ قهرمانان ممنوعیت هنوز هم بيشترین. دنبال تمام عمل زندگی می کنند زیر در پایان لیورپول مقابل استون ویلا:

87 min: استیونس است در دفاع فوق العاده در این نیمه دوم. او در دوباره دست به پاک کردن یک ماهواره Zinchenko صلیب.

کارت زرد

86 min: عیسی پرتاب توپ به زمین در خشم پس از یک هدف و پا زدن داده شده است به جای یک گوشه. آن را بدست آورده و به او یک کارت زرد.

84 min: ساوتهمپتون دریافت سر خود را به یک توالی از شهر عبور و سپس لاپورت از دست می دهد صبر و شکیبایی رانندگی یک شات در طول نوار.

تبلیغات

82 min: ساوتهمپتون مقابله با دو شهرستان بیشتر گوشه. فشار ثابت است در حال حاضر ،

81 min: Foden و ده بروین لینک در سمت راست و دومی عبور نسبت به عیسی مسیح. این رهبری را تنها تا آنجا که سیلوا که شلیک مسدود شده توسط Stevens.

79 دقیقه: شهر تقریبا در بهره برداری از کوچکترین شکاف در ساوتهمپتون دفاع به عنوان لاپورت می یابد سیلوا که به نوبه خود به نظر می رسد به prod توپ را از طریق عیسی مسیح. هیچ راهی وجود دارد از طریق, اگر چه, و سپس Fernandinho قدرتمند رانندگی مسدود شده است.

تبلیغات

77 min: توپ کار می کرد به ده بروین که باد تا به ساقه و می بیند تلاش خود را مسدود شده است. ساوتهمپتون واقعا قرار دادن بدن خود را در خط به نگه داشتن توپ از net.

76 دقیقه: آرمسترانگ دیگر بروید و این بار از فاصله و تساوی بیشتر روال نجات از Ederson. ساوتهمپتون باید بیشتر از این اگر آنها به اجتناب از 15 دقیقه از دفاع از هدف خود را.

75 دقیقه: شانس! درایوهای های طولانی رو به جلو با توپ در پاهای خود را و تلاش برای خوراک موصوف افزود. به جای آن قطره به آرمسترانگ پس از پشت سر مقدسین بهترین گلزن و کم شات خوبی شده توسط Ederson.

تبلیغات

74 دقیقه: غریزی شات در مفصل گردنده از ده بروین مگس بر روی نوار.

73 دقیقه: ده بروین رادار خاموش است در حال حاضر. او می فرستد و یک اقدام از طریق توپ را برای یک هدف و پا زدن و اجازه می دهد تا ساوتهمپتون به دوباره. برخی از سرخوردگی ممکن است شروع به در مجموعه برای بازدید کنندگان.

SUBS

70 دقيقه: آدامس باعث می شود راه خواهد بود و بدون شک تا به حال ایستاده بود این ورزشگاه شده است کامل است. او به جای شین طولانی است که انجام بسیاری از در حال اجرا به جلو در آخرین 20 دقیقه یا بیشتر.

تبلیغات

69 دقیقه: تهدید در شکستن ساوتهمپتون مطرح شده در نیمه اول واقعا وجود دارد پس از شکستن. شده است وجود دارد هیچ خروجی به طوری شهرستان حملات شده اند که در امواج. یک اکولایزر ثابت شده است گریزان تا به حال, اما شما تصور چیزی نیاز به تغییر اگر ساوتهمپتون به نگه دارید برای باقی مانده از بازی.

67 دقیقه: تقریبا یک اشتباه در بازگشت از گارسیا که به فروش می رساند Ederson کوتاه با یک پاس به عقب و تقریبا می دهد آدامز یک فرصت است. شهر دروازه بان است و به سرعت به پرتاب توپ به جلو با هدف گلزن تحمل پایین.

66 دقیقه: شهر بروید کوتاه از گوشه و Zinchenko فر خوب توپ را به میانه. آن را سمت راست بر روی سر عیسی مسیح, اما او فقط می تواند انتخاب کردن دستکش مک کارتی با تلاش.

تبلیغات

65 دقیقه: نزدیک دوباره! ده بروین عبور از سمت چپ و استیونس را پاک می کند هر چند تنها مستقیما به پا برناردو سیلوا. او fizzing شات منحرف فقط با مک کارتی رشته.

62 دقیقه: ده بروین فرستاده شده است روشن کردن حق و ساوتهمپتون در انتظار اجتناب ناپذیر صلیب. آن را غیر منتظره ای سر چند و Foden نمی تواند رسیدن به آن را در پست. و به ارمغان می آورد که این نوشیدنی ،

SUBS

59 min: شهرستان ایجاد دو تغییر و چه duo را در: ده بروین و Foden جایگزین Mahrez و استرلینگ.

تبلیغات

کارت زرد

57 min: Stevens باعث می شود یکی دیگر از مهم بلوک به عنوان برناردو سیلوا می یابد اتاق به فضا است. شهر در حال حمله بی وقفه اما ساوتهمپتون همچنان محکم نگه دارید. سمت خانه برخی از فضای تنفس به عنوان Fernandinho به ارمغان می آورد پایین ردموند می رود و به این کتاب است.

55 دقیقه: شهر به نظر می رسد مصمم به نمره های دیدنی و هدف است. Cancelo عبور از سمت راست و عیسی سعی می کند یک قیچی زدن در والیبال. او کاملا نمی گرفتن آن را کاملا و آن را مسدود شده است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.