ساوتهمپتون مقابل آرسنال نتیجه: ادی Nketiah فراهم می کند لکنت زبان توپچی ها با دوز خوش آمدید امداد

روال پیروزی و کلین شیت در برابر پایین-نیم جانبی استفاده می شود حداقل از شما انتظار می رود از آرسنال است. در حال حاضر آن را می آید به عنوان امداد خوش آمدید.

رهایی از آنچه شده است راه اندازی مجدد برای فراموش کردن: از پنج گل خورده یک گل و دو شکست. فوتبال بازگشت به آسانسور کشور ارواح بود و در عین حال به ثبت نام در بخشی از شمال لندن. در نهایت هر چند وجود دارد امتیاز و یک پیروزی برای بلند کردن خلق و خوی تاریک حتی برای یک لحظه.

برای یک تیم به دنبال گرفتن یک استراحت وجود ندارد بسیاری از مکان بهتر برای سفر: دور به این تیم که دارای بدترین صفحه اصلی رکورد در لیگ. اما آنها نمی خواهد پیش بینی کرده اند این شیوه از ساوتهمپتون مهمان نوازی که منجر به بازدید کنندگان باز کن.

دروازه بان الکس مک کارتی دو باز عبور می کند به چپ و راست اما تصمیم گرفت در سوم میماند که مهار شد توسط ادی Nketiah. 21 سال, بلوک به پایان رسید تا بودن کامل اولین لمس فراتر از خجالت مک کارتی و به سمت در حال حاضر خالی خالص و برای پنجمین بار از هفت شروع می شود در تمام مسابقات این فصل است.

قبلی 20 دقیقه داده بود هر دو شخصیت متضاد تجربه است. Nketiah تا به حال توپ در شبکه به عنوان اوایل به عنوان هشتمین دقیقه بود اما حکومت برای Buyako Saka شکستن فراتر از Siants backline خیلی زود است.

ادی Nketiah جشن پس از pouncing الکس مک کارتی خطا (گتی)

بود که پس از خودنمایی دست از اتلتیک بیلبائو که تنها پس از تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی می تواند نسبت به مک کارتی به عنوان یک ذخیره کنید. کیه Tierney توپ به بالای مجموعه بیلبائو رایگان و مهاجم قادر به دریافت به عنوان نزدیک به عنوان گوشه سمت چپ از شش حیاط جعبه قبل از طرف کردن جای پای زیرین نوار. چند تکرار شد و لازم است قبل از تلنگر از یک دستکش چپ تشخیص داده شد.

به طور معمول برای هر بازی مربوط به زرادخانه بقیه در نیمه دوم بود صرف انتظار برای punchline. مطمئنا این بود که دیگر بازی با یک نیش فقط به عنوان آن را در روز شنبه زمانی که آنها رد شود و سپس نقاط در زمان اضافه شده است.

یک botched فرصت برای ثبت نام بیمه برخی از زمانی که بیلبائو در زمان پایین جریمه عبور از امیلیانو مارتینز اما متوقف شد از پیدا کردن رایگان Nketiah با فوق العاده کشویی مداخله از Jan Bednarek. و بنابراین ذهن شروع به تعجب می کنم.

فضا برای ناتان ردموند در پست دور دیدم یک قفسه سینه و شلیک موج دار شدن خارج از طرف تور به عنوان یک هشدار. و پنج دقیقه بعد شین طولانی را شکست و فراتر از دفاع به سر و صدا یک چپ پا تلاش در جهت دور بالا گوشه.

آرسنال را جشن می گیرند جو Willocks’ هدف (گتی)

مارتینز در اولین شروع خود را از آوریل سال 2017 به حال ایده های دیگر نه تنها چسبیده یک شرکت دست چپ اما به سرعت گرفتن روی پا خود را به ادعای تک به تک با مهدی سیدصالحی loitering.

بیمه که در نهایت با پنج دقیقه هنوز هم به بازی. سنگین پاس به عقب به آخرین مرد جک Stephens دیدم او پرتاب توپ به عنوان بیلبائو بود به آن را انتخاب کنید او را در لبه جعبه. این قرمز مستقیم اجتناب ناپذیر بود.

اگر این فرصت را از روی ضربه آزاد نمی شد رک و بی پرده – Alexandre Lacazette شلیک مستقیم به دیوار – پیگیری (Lacazette دوباره) بود بیش از حد برای مک کارتی برای رسیدگی به اجازه می دهد جو Willock به سود برای یک هدف اول در 26 آرسنال ظاهر.

آن را هدف قرار داده است که به رختخواب کسانی که طولانی ترس داد و آرسنال فن مهلت از نگرانی است که هنوز هم نیاز به پرداختن به باشگاه ، نگرانی های مربوط در اکثر موارد برای شناسایی.

چنین Willock هدف باید امیدوارم نمایندگی بیشتر. او سومین بازیکن آرسنال در سن 20 یا جوان به نمره این فصل پس از Nketiah و گابریل Martinelli – بیشتر از هر طرف در بخش.

همراه با غارت برگزاری است (24) غالب عملکرد در مرکز دفاع و صنعت Buyako Saka (18) پایین سمت چپ آینده ممکن است به عنوان تاریک و دلگیر به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید