Sony Vision-S Prototype
برای کسانی که از دست رفته اولین آن در سال 2020 CES در لاس وگاس, Sony چشم انداز-S است که اساسا تمام برقی مفهوم سدان طراحی شده در همکاری با اجزای سازنده مگنا بین المللی Continental AG Elektrobit و Benteler / بوش. این ویترین آخرین Sony, تکنولوژی و امکانات همیشه در اتصال کامل با 33 سنسور از جمله CMOS حالت جامد lidar رادار و همچنین زمان پرواز دوربین است که در مجموع تشکیل یک راننده پیشرفته کمک مجموعه به نام “ایمنی پیله”. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.در داخل شما یک پانوراما صفحه نمایش لمسی داشبورد متصل به سونی 360 واقعیت های صوتی. آن را که توسط دو موتور راه اندازی با دو 200 کیلو وات موتورهای الکتریکی و درایو تمام چرخ است که آن را قادر به سرعت بخشیدن از 0-62 مایل در ساعت در 4.8 ثانیه در حالی که با شکوه در 149 مایل در ساعت. برای حفظ سوار به عنوان صاف به عنوان ممکن است از آن می آید مجهز به دو جناق تعلیق و بهار هوا سیستم.

LEGO Technic App-Controlled Top Gear Rally Car 42109 Racing Toy Building Kit, New 2020 (463 Pieces)
LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین 42109 اسباب بازی مسابقه ساخت کیت جدید 2020 (463 قطعه)

  • اجازه دهید ماشین مسابقه طرفداران را در یک چالش رانندگی با این LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین عمل از طریق یک دستگاه هوشمند با صفحه نمایش 3!
  • این اسباب بازی رالی ماشین مدل کنترل از طریق LEGO Technic کنترل+ برنامه و منتشر شده توسط پیشرفته Smart Hub با 1 XL موتور و 1 L موتور برای یک تجربه بازی همهجانبه معتبر حرکات و ساعت ها سرگرم کننده!
  • ساخت, ماشین, دانلود نرم افزار و آماده برای عمل با چند تابع کنترل است که اجازه می دهد تا رانندگان رفتن به جلو هدایت شتاب ترمز, بازی جلوه های صوتی و دریافت بازخورد زمان واقعی!
  • این لگو تکنیک برنامه کنترل racecar ایجاد بی پایان ساخت-و-بازی سرگرم کننده و اکشن است که در آن پر از تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان و نوجوانان سنین 10+ که مانند ساختمان چالش های Top Gear رالی ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور ماشین
  • در بیش از 26 سانتی متر (10″) طول 10 سانتی متر (3″) بالا و 14 cm (5″), گسترده, این, موتور ماشین اسباب بازی است که به اندازه مناسب برای رانندگی و یا برای نمایش; لطفا توجه داشته باشید این مجموعه سازگار با لگو قدرت عملکرد سیستم