‘غیر قابل توجیه برخی از اتصالات’: لندن و بردگی خود را مشکل

منf یک چیز وجود دارد که پیشگویی شهر لندن جاه طلبی برای تبدیل شدن به مرکز مالی آن را تاسیس سلطنتی ارز تقریبا 500 سال پیش.

نیروی محرکه پایتخت اولین هدف ساخته شده در مرکز معاملات سهام شد Sir Thomas Gresham که میراث باقی مانده در دانشگاه, خیابان و قانون اقتصاد است که نام خود را به خرس.

کمتر مشهور است نقش خود را برجسته حامی در سرمایه گذاری Sir William Garrard سابق پروردگار شهردار و پیشگام انگلیسی مشارکت در تجارت برده.

شهر لندن است در هم آمیخته با لایه های بسیاری از تاریخ از روم به قرون وسطی, جنگ داخلی و سن از امپراتوری که زندگی هزاران چهره های که کمک به وضعیت امروز اغلب پنهان شده است.

اما با موشکافی خارج می آید که تحقق بسیاری از ساخته شده خود را اقبال کردن به عقب برده داری و استعمار و ظلم یک واقعیت است که در حال حاضر اذعان کرد برخی از منطقه مالی ترین ارجمند, نام, لرزش پایه که بر اساس آن بسیاری از این موسسات ساخته شد.

بانک مرکزی انگلیس عذر خواهی کرد هفته گذشته برای “غیر قابل توجیه برخی از اتصالات” به برده داری توسط فرمانداران سابق. بارکلیز بررسی تاریخ خود را دارد. در حالی که “ما نمی توانید تغییر دهید و چه چیزی ما” بانک متعهد به “کار بیشتر برای تقویت فرهنگ ما از شمول برابری و تنوع”.

“ما درک می کنیم که ما نمی توانیم همیشه بود افتخار ما گذشته” لوید لندن آغاز شد که زندگی بیمه کشتی ها و محموله خود را در اواخر قرن 17 در بیانیه ای گفت:. “ما در حال متاسفم برای این نقش لوید بازار در 18 و 19 قرن تجارت برده – هولناک و شرم آور دوره زبان انگلیسی تاریخچه و همچنین خود ما است.”

این موارد به مراتب از جدا شده است.

با توجه به ریچارد دریتن استاد امپریال تاریخ در کالج کینگ لندن, انگلستان شد مدیر تربیت کشور جهان مدرن با شهر تامین مالی به منظور تسهیل تجارت با کشت و زرع مستعمرات. “این کسب و کار بزرگ و غنی مردان از شهر بودند در ضخامت از آن” دریتن گفت: در یک سخنرانی در موزه لندن در ماه اکتبر گذشته.

“مثلث تجارت” درگیر حمل و نقل کالاهای تولیدی به غرب آفریقا و تبادل آنها را برای انسان منتقل شدند در شرایط هولناک به کارائیب و فروخته شده به عنوان برده به کار در مزارع.

این Sugarloaf میخانه نشسته روی توپ خیابانی در شهر لندن (العالم)

توتون و تنباکو رم و بیشتر از همه شکر که میوه خود مجبور به کار شد و سپس به اروپا است. “شکل گیری شهر لندن شکل گرفت به طور قابل توجهی شکر می گوید:” نیک دراپر یکی از منجر شود محققان در دانشگاه کالج لندن پیشگامانه از میراث برده مالکیت پروژه. “تجار در لندن خواهد پیشبرد اعتباری به کشاورزان و تضمین حواله به تاجران برده به طوری که های تجاری در لندن خانه شد و مرکز اقتصادی این سیستم ساخته شده است در کارائیب بردگی است.”

که ناراحت کننده سوال کاوش در حال حاضر خواسته از موسسات که سود از تجارت را به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد که در ایالات متحده و بیش از عبور از اقیانوس اطلس باعث دوباره بررسی نقش و چهره های برجسته با گاهی اوقات متناقض سابقه در لندن بلکه در بازرگانی شهرستانها از لیورپول بریستول و گلاسکو.

راه رفتن را از طریق وارن باستان خیابان های پوشیده شده با گسسته ویکتوریا و نماهاي مدرن فولادی و شیشه ای برج را تشکیل می دهند که در لندن مایل مربع – به طور موثر یک شهرستان در یک شهر – آن را ممکن است برای پیدا کردن پژواک که میراث.

بارها با اسامی مانند جامائیکا شراب خانه در سنت مایکل کوچه و یا قرص قند در کانن خیابان – در حالی که هر دو قرار دارد در قرن 19 ساختمان های ساخته شده پس از لغو برده داری – نکته در چه قبل آمد.

در حالی که در عصر الیزابت سرمایه داران مانند Garrard سرمایه گذاری در سفرهای از جلال privateer های با قرن 17th تجارت شد بیشتر توسعه یافته اگر کمتر وحشیانه.

باربادوس شد انگلستان اول شکر-تولید کلنی در 1640s به دنبال جامائیکا پس از آن کشف و ضبط شد از اسپانیا. محموله از عصا شد فرود آمد در شکر اسکله در کنار برج لندن در آنچه در حال حاضر در گمرک. کانن خیابان, سایت پالایشگاه قند است که به کمک سوخت ظهور انگلستان و پس از اتحاد 1707 بریتانیا به یک قدرت جهانی.

در سال 1672 آمد موسس سلطنتی آفریقایی شرکت سرمایه گذاری حمایت تاج که مورخ ویلیام Pettigrew گفت: “حمل بیشتر به بردگی گرفته آفریقایی زنان و مردان و کودکان به آمریکا از هر نهاد واحد” در طول اقیانوس اطلس تجارت برده.

سهامداران آن شامل 15 پروردگار شهرداران و 38 شهر لندن اعضای شورای شناخته شده به عنوان Aldermen با توجه به دریتن. ادوارد Colston که مجسمه به پایین زده بود و ریخته در بندر بریستول در این ماه بود که معاون فرماندار. نماد آن – به عنوان مهر در guineas روز ساخته شده با طلا – یک فیل با یک سوار کالسکه یا houdah: فیل و قلعه.

معلوم نیست اگر نماد خرس هر گونه رابطه با لندن نقطه عطفی به همین نام چنین لایه هایی از کنار تاریخ است. نگاهی لوید ساختمان: واقع خاموش Leadenhall آن را اشغال محل مقر سابق شرکت هند شرقی که در استخدام ارتش خصوصی به مناسب شبه قاره ثروت است. شرکت هند شرقی اصلی سنگ مرمر شومینه گنجانیده شده بود به وزارت امور خارجه در کلمبوس در هنگام افتتاح آن در سال 1868.

شهرداری را خاموش Moorgate های تشریفاتی و اداری مرکز شهر پس از 15 قرن نشان می دهد که مشکل در unpicking و اختصاص گناه به موسسات. در داخل یک مجسمه ویلیام Beckford دو بار خداوند شهردار و صاحب هزاران هکتار از جامائیکا مزارع مشغول به کار برده است. شهرداری را نیز از دادگاه قتل بیش از صد بردگان در دریا که موجب ضد برده داری جنبش منجر به لغو در سال 1833.

حتی پس از آن دریتن می گوید: برده داری ادامه داد: برای چند دهه در کشورهای دیگر در آمریکا. “لندن نزدیک شریک گسترش پنبه جنوبی در ایالات متحده ایجاد مجتمع وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار ارائه شده است که یک مقاله حجاب برای نوع جدیدی از برده-مالکیت” او می گوید.

خالی ستون که در آن مجسمه 18th-century برده صاحب رابرت میلیگان استفاده می شود و می ایستد در مقابل موزه Docklands لندن (العالم)

دیوید بارکلی یکی از بنیانگذاران eponymous بانک بود “مشتاق و متعهد مدافع برای لغو تجارت برده” حتی به عنوان بانک خود را پس از آن در Lombard Street تامین مالی کشت و زرع وام مسکن باعث او را به رنج می برند یک “معضل اخلاقی” با توجه به UCL برده مالکیت پروژه.

این شهر موسسات در حال حاضر مواجه با معضل اخلاقی. لوید است که در میان کسانی که متعهد به سرمایه گذاری در برنامه های جذب و توسعه و اقلیت های قومی و استعداد. در سال 2018 و 28 درصد از این شهر نیروی کار بود از غیر سفید مبدا. شهر لندن, شرکت, مالی منطقه حاکم بر بدن می گوید آن را می فهمد “این به اندازه کافی به می گویند که ما در برابر نژادپرستی اما ما باید کار برای ریشه کن کردن نژاد پرستی در همه است که ما انجام می دهیم”.

ساجد جاوید سابق صدراعظم از خزانه است صحبت در مورد او تصمیم به ترک شهر نیویورک در اوایل کار خود را در بخشی به دلیل قومیت و کلاس. “انگلستان آمده است یک راه طولانی از آن زمان به بعد” او گفت: PBS. “اما ما هنوز نیاز به مطمئن شوید که ما راضی و ما را از مقابله نژادی و بی عدالتی در هر کجا که ما آن را پیدا کنید.”

Strumfi اندروز استاد از مطالعات در دانشگاه شهر بیرمنگام می گوید: ثروت تولید شده پس از آن است که هنوز با ما در حال حاضر کمک به تداوم نژادی تقسیم. “این گذشته آن را بسیار حال و تداوم و بانک ها یکی از کلید رانندگان,” او می گوید. “ایده آنها فقط می تواند عذر خواهی و تنوع بیشتر است رک و پوست کنده توهین آمیز است.”

پسر یک پدر که پدر و مادر خود آمد از جامائیکا به عنوان بخشی از Windrush نسل کارائیب مهاجران دعوت به انگلستان پس از جنگ جهانی دوم, Dominic Burris-شمالی دارای یک ارتباط شخصی به معضلات مطرح شده است. او یکی از تنها دو واجد شرایط آبی “نشان” راهنماهای که ارائه تورهای شهرستان با تمرکز بر روابط تاریخی خود را به تجارت برده. واکنش او می گوید: عمدتا شوک و وحشت و ترس.

“این واقعا سخت است برای جدا کردن برده داری از بسیاری از چیزهایی که ما می دانیم از مدرن در انگلیس از خانواده سلطنتی به ما گالری به موزه بریتانیا به بانک انگلستان به نخست وزیران – همه این نامها همه این موسسات,” او می گوید. “همانطور که بیشتر مردم شروع به درک و شنیدن در مورد این چیزها در نهایت وجود خواهد داشت یک حساب.”

© واشنگتن پست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید