به عنوان مالی ما زندگی ادامه یک تغییر قابل توجه به مجازی کسب و کار, SoFi است موقعیت خود را به عنوان یک گزینه در افزایش تعداد آنلاین خدمات مالی شخصی.

SoFi ارائه می دهد انواع مختلفی از گزینه های وام مانند وام های دانشجویی صفحه اصلی وام مسکن و وام های شخصی و همچنین به عنوان مدیریت پول و سرمایه گذاری در ابزار. آن است که بازاریابی خود را به عنوان یک توقف مالی فروشگاه بر روی تلفن خود را.

آن را ارائه می دهد حتی بدون هیچ هزینه عضویت قدرت پردازش مانند خدمات حرفه ای و مشاوره برنامه ریزی مالی.

تیم کلارک تصمیم گرفت برای دیدن آنچه که همه سر و صدا بود در مورد برخی از بینش بیشتر بر روی پلت فرم. برای اهداف این بررسی من دانلود SoFi و امضا به عنوان یک کاربر جدید. من در نیاز از هر گونه خدمات مالی شخصی در این زمان به جای من برخوردی خشن روبرو در اطراف برای دیدن آنچه که تجربه کاربر است که دوست دارید. من هم از صحبت با اعضای تیم کلارک که تا به حال بیشتر تجربه گسترده با خدمات.

فهرست مطالب

چه SoFi?

SoFi است اجتماعی, سرمایه گذاری, Inc., شخصی آنلاین امور مالی شرکت است که ارائه می دهد انواع خدمات مالی را از طریق خود نرم افزار و وب سایت.

انواع خدمات مالی ارائه شده توسط شرکت مستقر در کالیفرنیا شامل وام های دانشجویی, وام های مسکن و وام های شخصی و همچنین سرمایه گذاری و گزینه های بانکی است. این نیز ارائه می دهد قدرت پردازش خاص به اعضا از جمله حوادث منطقه ای و تخفیف در آینده فرصت های وام.

چگونه SoFi کار می کند ؟

اولین گام خود را به ثبت نام برای یک حساب کاربری با SoFi برای تبدیل شدن به یک عضو.

برای انجام این کار بر روی یک دستگاه تلفن همراه شما می توانید دانلود SoFi برنامه در Google Play Store یا فروشگاه برنامه اپل. در غیر این صورت بسیاری از توابع از SoFi خدمات را می توان در وب سایت خود را.

عضویت شما هر چیزی هزینه نیست و اولیه فرآیند ثبت نام بدون نیاز به بیش از نام خود و یک آدرس ایمیل معتبر. هنگامی که وارد سایت خود را با عضویت شما برای دسترسی به فهرست و درخواست برای هر یک از SoFi خدمات (ما اجرا را از طریق بسیاری از آنها را در جزئیات کمی بیشتر بعد از آن در این مقاله).

به یاد داشته باشید, شما می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه شما استفاده از محصولات است که ارائه شده تحت SoFi چتر. که بدان معنی است شما فقط باید به ارائه اطلاعات شخصی که لازم است برای هر محصول. مثلا وام دانشجویی ممکن است نیاز به مستندات مختلف از صفحه اصلی وام بنابراین شما فقط می رویم به خواسته شود به ارائه اطلاعات مربوط برای یکی که برای شما اعمال می شود.

تبلیغات

از آنجا که نه حضور فیزیکی و ارتباطی با SoFi کارکنان انجام شده است به صورت الکترونیکی از طریق نرم افزار سایت و ایمیل.

مزایای عضویت

هنگامی که شما در حال امضا کرد تا به عنوان یک عضو با SoFi شما باید دسترسی به منو از مزایای که شما ممکن است به طور معمول انتظار می رود از یک شرکت در تلاش برای ایجاد پول خود را در تصمیم گیری های مالی. SoFi شناخته شده است به میزبان منطقه ای حوادث مانند پخت و پز کلاس و یا یک شب در یک رستوران فانتزی است که به طور انحصاری ارائه شده به کاربران.

در اینجا مختصر و مفید و سریع از برخی از عضویت قدرت پردازش:

  • دسترسی به مشاوره برنامه ریزی مالی از طریق credentialed مشاوران
  • عضو نرخ تخفیف (صرفه جویی در نرخ بهره خود را اگر شما ثبت نام برای یک وام اضافی از طریق SoFi)
  • ارجاع برنامه جایزه
  • شخصی مشاوره شغلی
  • یکی از اعضای حوادث مانند پخت و پز کلاس مضمون احزاب و موضوع خاص صحبت حوادث و آموزشی

در حالی که بسیاری از این ارائه رایگان برخی از آنها یکی حوادث, بنابراین مطمئن شوید که به دنبال بیش از این رویداد شما علاقه مند به دیدن اگر وجود دارد یک “بلیط” قیمت قبل از ثبت نام.

برخی از اتفاقاتی که در حال رایگان برای اعضای آیا هنوز هم باید یک پنالتی هزینه اگر شما ثبت نام برای شرکت و پس از آن نشان نمی دهد تا برای رویداد واقعی. برای مثال در اینجا چاپ خوب در پخت و پز مجازی کلاس که رفتم از طریق فرایند ثبت نام به صورت:

SoFi offers benefits like cooking classes and yoga instructors to its members.

شما می توانید به دست آوردن درک بهتری از عضویت کامل بهره مند منو اینجا.

چه خدماتی می توانم با SoFi?

SoFi دارای یک طیف گسترده ای از خدمات مالی در دسترس است. بنابراین در حالی که ما نمی توانیم آمار تمام جزئیات در هر ارائه در اینجا یک نمای کلی از برخی از دسته بندی ها محبوب.

من خودداری از تمرکز زیادی بر روی SoFi را نرخ بهره پس از آنها می توانید تغییر دهید اغلب. به علاوه نرخ شما واجد شرایط برای این است که به احتمال زیاد متفاوت است از فرد به فرد بر اساس یک ارزیابی اعتبار. بسیاری از ارائه می دهد برجسته به نظر می رسد جذاب و قطعا می تواند توان رقابتی در بازار است.

خدمات وام دانشجویی

SoFi ارائه می دهد وام دانشجویی راه حل برای تقریبا هر وضعیت: ارائه شده برای وام های دانشجویی, مردم به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری خود را بدهی دانشجو و حتی دانش آموز گزینه های وام برای پدر و مادر.

تبلیغات

خصوصی جدید در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی وام

برای کسانی که از ورود به دانشگاه و یا در حال حاضر ثبت نام SoFi دارای وام دانشجویی خصوصی برنامه. شما می توانید درخواست برای هر دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی وام اگر چه این نرخ بالاتر در دومی است. که انتظار می رود در وام دانشجویی میباشد. SoFi ارائه می دهد هر دو ثابت و متغیر نرخ وام اجازه می دهد تا برای اضافه کردن cosigners در طول روند درخواست آنلاین و سیاهی که وام را پوشش 100 ٪ از هزینه های حضور و غیاب.

برای مقطع کارشناسی وام SoFi اجازه خواهد داد که شما را به بازپرداخت از طریق یکی از چهار روش: معوق (را اول پرداخت شش ماه پس از فارغ التحصیلی) بهره تنها (تنها پرداخت بهره در حالی که در مدرسه) با مشتقات جزئی (25 دلار در ماه پرداخت ثابت در حالی که در مدرسه) و یا فوری (شروع به پرداخت حق دور).

Refinancing وام های دانشجویی

SoFi خواهد تشکیلات جدید بکار تجاری فدرال و بودجه خصوصی وام های دانشجویی. وجود دارد هیچ نرم افزار و یا منشاء هزینه های درگیر و این refinanced وام بدون پیش پرداخت جریمه. به نظر می رسد که شما می توانید دریافت نقل قول خود را بالقوه نرخ بهره بدون تحمل کنید.

شما می توانید بررسی معیارهای واجد شرایط بودن برای SoFi دانشجویی وام تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه در اینجا.

پدر و مادر وام های دانشجویی

اگر شما پدر و مادر هستند که یا برای پرداخت و یا برنامه ای برای کمک به پرداخت برای فرزند خود آموزش عالی تجربه SoFi تا به برخی از گزینه های برای شما به عنوان به خوبی. این بودجه خصوصی وام اجازه می دهد تا به صورت ثابت یا متغیر نرخ وام گرفتن بر روی یک کودک و کمک درسی است.

این روش بازپرداخت این وام محدود است یا فوری (پرداخت مقرری به عنوان پیشرفت کودک خود را از طریق مدرسه) یا تنها علاقه (پرداخت تنها بهره وام خود را برای فرزند خود کمک درسی تا آموزش کامل است).

صفحه اصلی وام

شما ممکن است فکر می کنم از یک برنامه تلفن مانند صوفی به عنوان یک وام دهنده وام مسکن, اما در واقع آنها را باید از این قابلیت برای کمک به شما در خرید بعدی خود را در خانه یا تشکیلات جدید بکار تجاری یکی از شما در حال حاضر.

وام مسکن ارائه شده نیاز به عنوان کمی تا 10 درصد پایین پرداخت می شود و می تواند تا آنجا که $3 میلیون نفر است.

سلمی می گوید آن شما می توانید نقل قول یک وام مسکن نرخ بهره در عنوان کمی تا دو دقیقه بدون تأثیر نمره اعتباری خود را با استفاده از “نرم اعتباری بکشید” بنابراین شما باید قادر به گرفتن یک ایده از چه رقابتی آنها با نرخ شما از دیدن جاهای دیگر قبل از استفاده از. اما توجه داشته باشید که آنها را مجبور به دست کشیدن از تمام گزارش های اعتباری (که اثرات گزارش اعتبار خود را) اگر شما تصمیم به حرکت به جلو با روند درخواست.

وام مسکن دیگر قدرت پردازش تبلیغ هستند SoFi توانایی “به طور معمول” نزدیک وام در عرض 30 روز و 500 دلار تخفیف در هزینه های پردازش برای اعضای.

تبلیغات

مثل همیشه تیم کلارک توصیه می کند که شما چند وام مسکن, نقل قول, قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در خرید یا تشکیلات جدید بکار تجاری. برای بسیاری از افراد این است که بزرگترین تعهد بدهی از زندگی خود را و مطمئن شوید که شما در حال ساخت انتخاب مناسب است از اهمیت زیادی برخوردار است.

وام های شخصی

اگر شما به دنبال به خرید عمده و یا پرداخت برخی از بدهی های برجسته با یک برنامه به طور بالقوه کاهش نرخ بهره SoFi شخصی وام ممکن است یک گزینه با توجه به ارزش.

SoFi به موضوع وام های شخصی برای بین 5000 $و $100,000 با منشاء هزینه و یا پیش پرداخت جریمه. در آن زمان از این مقاله صوفی شد, تبلیغات ثابت نرخ به عنوان کم به عنوان 5.99% APR اگر شما مایل به ثبت نام در آنها autopay برنامه.

همانطور که شما درخواست برای این نوع از وام SoFi در حال رفتن به بررسی چیزهایی مانند هدف از وام مورد نظر خود را میزان و ظرفیت برای پرداخت ماهانه.

SoFi offers personal loans from $5,000 to $100,000.

شما می توانید برخی از راهنمایی از تیم کلارک در وام های شخصی در اینجا.

SoFi پول

SoFi پول “مدیریت پول نقد” محصول است که به SoFi ارائه می دهد به اعضای هزینه-رایگان پلت فرم. آن است که برای ثبت نام رایگان و بدون حداقل موجودی مورد نیاز است.

در حالی که این برنامه ارائه می کند بسیاری از بانک-مانند گزینه های مهم آن توجه داشته باشید که شما هنوز ثبت نام به صورت آنلاین چک یا حساب پس انداز. شما در حال ثبت نام برای چه مقدار به FDIC بیمه حساب کارگزاری.

برخی از این توابع شما قادر به اجرا با یک حساب کاربری شبیه به این عبارتند از:

  • کارت اعتباری هزینه های
  • هیچ هزینه ATM دسترسی
  • خودکار لایحه پرداخت
  • رایگان فرد به فرد, نقدی, نقل و انتقالات
  • کسب سود در تعادل (SoFi ارائه 0.2% APY در این مقاله منتشر شد)

اگر شما به دنبال یک بانک آنلاین, تیم کلارک شما پوشش داده شده با یک نگاه به گزینه های بالا در آن منطقه است.

تبلیغات

SoFi سرمایه گذاری

علاوه بر آن وام و مدیریت پول عناصر SoFi ابزار برای ساخت و سرمایه گذاری.

وجود دارد هیچ هزینه ای برای تجارت سنتی سهام و ETFs و خدمات و حتی اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری در سهام “بیت” در بازه به عنوان کمی به عنوان $1. که اساسا خرید یک سهم از سهم های گران قیمت سهام. برای مثال در این مقاله منتشر شده آمازون سهام معامله شد و برای حدود $2,400 هر سهم. “بیت” و یا “کسری” سرمایه گذاری اجازه می دهد شما را به خرید به عنوان کمی به عنوان 1/2400 از سهم آمازون برای $1. در اینجا یک لیست از سهام واجد شرایط برای این نوع از سرمایه گذاری با SoFi.

صوفی همچنین اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری در cryptocurrencies مانند بیت کوین.

SoFi offers the ability to purchase crypto currency like BitCoin.

SoFi رله

این SoFi رله پلت فرم نیز رایگان ارائه شده است و همه چیز در مورد نظارت های مالی خود را به خوبی بودن. شما می توانید چیزهایی مانند اعتبار رایگان سلامت ردیاب و همچنین به عنوان یک میزبان از ابزار برای بودجه شخصی خود را.

SoFi Relay offers a chance to monitor your financials all in one spot.

این مهم است به یاد داشته باشید که شما باید به لینک شخصی و اطلاعات بانکی به SoFi پلت فرم به منظور فعال کردن چیزهایی مانند تجزیه و تحلیل هزینه های خود را در روند. تیم کلارک به بررسی خدمات مانند رقمی و TrueBill که همچنین نظارت بر عادات هزینه های خود را و به طور بالقوه ممکن است ارائه سود بیشتر به طور خودکار صرفه جویی در پول و یا پیرایش هزینه صورتحساب ماهانه خود را.

چه کاربران می گویند در مورد SoFi

در حالی که من هیچ تجربه دست اول با یک SoFi معامله, من قادر به دنبال مشاوره از کسی که انجام کسب و کار با آنها. تیم کلارک, بث یکی از اعضای خانواده که با استفاده از SoFi برای وام شخصی. او عضو خانواده تا به حال این را می گویند در مورد تجربه:

“روند عمدتا به صورت آنلاین و از طریق ایمیل. من خودکار ها پرداخت شده و ما احساس خوب وجود شرایط وام. سایت آسان برای استفاده است و روند سریع پس از تایید انجام شد. من به کسی صحبت در گوشی هنگامی که من می خواستم برای دسترسی به خدمات مشتری اما در غیر این صورت من مجبور به صحبت کردن با هر کسی از پس-Fi.”

که به طور کلی چشم انداز مثبت در خدمات ارائه شده توسط SoFi گسترش به اداره کسب و کار بهتر که صادر کرده است SoFi یک “یک” امتیاز. که یک نمره بین 90 و 93.99 در 100 نقطه مقیاس درجه بندی.

این SoFi برنامه دارای یک 4.8 از 5 ستاره امتیاز در Apple App store با بیش از 32,000 بررسی است. فروشگاه Google Play امتیاز است که کمی پایین تر در 4.1 از 5 پس از بیش از 3000 بررسی است.

تبلیغات

افکار نهایی

SoFi قطعا ارائه می دهد یک تازه جایگزین برای بسیاری از رسانه های سنتی برای نیازهای شخصی مالی. به عنوان چیزهایی مانند “اجتماعی فاصله” تبدیل شدن به یک به طور منظم بخشی از جامعه ما داشتن توانایی برای دسترسی به بسیاری از گزینه های مالی مناسب از تلفن همراه خود را به همراه است.

بر اساس تست درایو SoFi رابط من فکر می کنم شما پیدا کنید که آن را بسیار آسان به حرکت. چیزی که من نمی تواند پیش بینی است که چگونه نرخ خود را به نوبه خود زمانی که به نقل خدمات خود را, بنابراین من می خواهم احتیاط در برابر پذیرش شرایط خود را به خاطر راحتی. استفاده از این به عنوان یکی از ابزار های بسیاری در زندگی مالی شما را.

خط پایین: اگر شما به دنبال یک فروشگاه توقف برای خدمات مالی و راحت هستند تکمیل عمده معاملات بدون حد تعامل انسانی, شما ممکن است دریابید که SoFi مناسب برای وضعیت مالی شخصی شما. مثل همیشه تیم کلارک توصیه می کند که شما در اطراف مغازه در میان شرکت ها برای اطمینان حاصل شود که شما دریافت بهترین معامله در هر معامله است که شما را. بعد از همه, چه, ساده ترین نیست همیشه بهترین چیزی که در دراز مدت است.

مطالب بیشتر از Clark.com که شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im