Mercedes F1 Concept
عکس های اعتباری: Andries ون Overbeeke
خودرو طراح Andries ون Overbeeke متوجه می شود که F1 اتومبیل ممکن است تغییر به طور کامل پس از این فصل خود را با استفاده از تجربه به دست آورد به عنوان یک کارآموز در بوگاتی او ایجاد براق این خودرو مسابقه ای. آن را حدود 13 اینچ گسترده تر از آنهایی که در رقابت های این فصل آینده اما آن دو محور منقبض شد برای متعادل تر زیبایی. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر و اطلاعات است.


Mercedes F1 Concept
Mercedes F1 Concept
Mercedes F1 Concept
Mercedes F1 Concept
Mercedes F1 Concept
متاسفانه (یا خوشبختانه) این مفهوم است که یک پیش نمایش از آنچه F1 اتومبیل را مانند نگاه در آینده نزدیک اما قرار دادن یک پیچ و تاب و زیبا در وسایل نقلیه با آن بسته کابین خلبان طراحی شده است. آنچه ما میدانیم این است که تا سال 2022 مجموعه به قوانین جدید است که خواهد شد را افزایش جدید F1 اتومبیل است که نگاه متفاوت از آنهایی که امروز احتمالا با پانل های LED نشان دادن مسابقه به عنوان به خوبی به عنوان راننده اطلاعات مورد نیاز برای نگه داشتن همه چیز امن است.

Carbon BLACK SLS AMG Mercedes Benz Car for Kids, 12V Powered Kids Ride On Car, Leather Seat, LED Lights, Parental Remote, Built-in LCD Touch Screen TV Dashboard, Stroller Seatbelt
کربن سیاه و سفید SLS AMG, مرسدس بنز, ماشین برای کودکان و نوجوانان 12 ولت طراحی شده بچه ها سوار بر ماشین, چرم, صندلی, چراغ, والدین, کنترل از راه دور ساخته شده است در ال سی دی لمسی روی صفحه نمایش تلویزیون داشبورد پرسه زن کمربند ایمنی

  • ✔ کامل ماشین بچه ها هدیه! برای کودکان سنین 1 تا 5 سال – صفحه نمایش لمسی ال سی دی تبلت در داشبورد با صفحه نمایش عمر باتری, صفحه نمایش, بازی, موسیقی, تماشای کارتون یا گوش دادن به کتاب های صوتی با صدای بلند و شفاف بلندگو.
  • ✔ امن و پرماجرا سوار با 2 تا 6 مایل سرعت جلو + عقب صاف و ساده سوار بر. همچنین والدین می توانند رانندگی ماشین با سرد کنترل از راه دور (پدر و مادر از راه دور می تواند غلبه و متوقف کردن خودرو در هر زمان)
  • ✔ ایمنی + راحت: لاستیک و چرم و صندلی قابل تنظیم گسترش صندلی فضا و 2 نقطه کمربند ایمنی صندلی برای صاف و راحت سوار ارائه می دهد حداکثر ایمنی برای بچه های خود را.
  • ✔ پیشرفته باتری 12V: رانندگی به 1 تا 2 ساعت و هوشمند Cattery به درایو دیگر – باتری زمان شارژ 1 – 8 ساعت (به طور خودکار کنترل می شود)
  • ✔ سایز محصول: طول 49″ ارتفاع – 21.5″ عرض – 30″ حداکثر بار: 66 پوند است. چمدان دسته زیر ماشین حمل خودرو – حمل و آسان برای حمل.

من با الهام از طرح های مولد و جت جنگنده. این می تواند منجر به کاهش هزینه مهم است که با آینده هزینه کلاه گفت:” ون Overbeeke به Autoblog.