شل طول می کشد مایکروسافت به دادگاه برای بسته بندی با تیم های Office 365

شل به شکایت کمیسیون اروپا بر علیه مایکروسافت ادعا فن آوری های غول پیکر درگیر در رفتار ضد رقابتی.

این مسئله در مورد دفتر ارتباطات پلت فرم مایکروسافت تیم است. شل مدعی است که مایکروسافت بندی تیم ها با Office 365 نرم افزار نیروهای شرکت به آن را نصب کنید و بلوک حذف آن.

کمیسیون اروپا را بررسی شکایت و تصمیم می گیرید که آیا برای باز کردن یک تحقیق رسمی.

اگر کمیسیون تصمیم می گیرد به بررسی مایکروسافت به طور بالقوه می تواند در صورت مجازات بزرگ.

اتحادیه اروپا قدرتمند رقابت کمیسر Margrethe بازرگانی است که در پیشتاز جنبش جهانی برای مهار بزرگ شرکت های فن آوری سیلی گوگل با چندین آنتی تراست جریمه به ارزش مجموعا نزدیک به 10 میلیارد دلار (£7.8 میلیارد دلار) است که این شرکت در برابر جذاب.

ماه گذشته کمیساریای باز دوقلو تحقیقات به تلفن همراه اپل فروشگاه app و پلت فرم پرداخت بیش از نگرانی هایی است که در آن شیوه های تحریف رقابت پس از شکایت خدمات جریان موسیقی Spotify در.

اما منتقدان می گویند جریمه نداشته اند بسیار از تاثیر بر تکنولوژی غول و او شده است با وزن قوی تر اقدامات لازم برای جلوگیری از خود را ضد رقابتی رفتار.

شل شده و آوازی در مورد احساسات خود در مورد مایکروسافت برای ماه می باشد. در مصاحبه مدیر عامل شرکت شل استوارت باترفیلد گفته است که مایکروسافت “است که شاید unhealthily دغدغه با کشتن ما و تیم است که این خودرو به انجام این کار است.”

اگر “شل فوق العاده موفق در طول دو سال آینده … مهم نیست به مایکروسافت به دلیل اهمیت نسبی ایمیل شدیدا کاهش یافته است. اگر ایمیل کمتر می شود مهم است, پس از آن که کل $35, 40 میلیارد دلار در سال همکاری بهره وری کسب و کار واحد در معرض تهدید است” آقای باترفیلد گفت: ممکن است.

شل گزارش $201.7 میلیون (£158 میلیون دلار) فروش در بین ماه های فوریه و مارس افزایش 50 درصدی آن در سال قبل است.

همچنین گزارش شده 122,000 مشتریان پرداخت می شود افزایش 28 درصد از آوریل 2019.

شل در ماه گذشته اعلام کرد گسترش همکاری با آمازون محاسبات ابری را بدست آورد و آمازون سنج تلاش برای پیوستن به نیروهای با مایکروسافت ارشد رقیب.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید