سر الکس فرگوسن تبریک لیورپول در لیگ برتر عنوان برنده نشان می دهد کنی دالگلیش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آقا کنی دالگلیش نشان داده است که سابق منچستر یونایتد manager Sir Alex Ferguson رسیده برای تبریک لیورپول در لیگ برتر به پیروزی در این هفته.

دالگلیش که موفق لیورپول بین سال 1985 و 1991 و سپس دوباره از سال 2011 تا 2012 به اشتراک گذاشته یک رقابت شدید با همکار اسکاتلندی فرگوسن که مربی ایران بین سال های 1986 تا 2013.

در اولین املا به عنوان قرمز, رئیس, دالگلیش رهبری این باشگاه به لیگ عناوین در حالی که فرگوسن برنده 13 در کل زمان به عنوان ایالات مدیر.

فرگوسن خروج از اولدترافورد در سال 2013 همزمان با ایران در 20 لیگ و لیورپول در پیروزی این هفته – در حالی که مارک های خود را برای اولین بار در لیگ برتر پیروز شد خود را 19th لیگ عنوان کلی است.

دالگلیش گفت: فرگوسن “تماس با ما تبریک می گویند توسط رسانه مدرن” به افتخار این مناسبت است.

“شما را از طریق نسل های قدیمی تر از Fergie, در منچستر یونایتد, برایان کید مایک Summerbee – تمام دشمنان قدیمی که رفت و از طریق فوتبال در همان زمان به عنوان ما شاید یک کمی اندکی جلوتر از ما – و در پایان سال شما با ارسال نامه ای تبریک می گویم و می گویند به خوبی انجام می شود” گفت: دالگلیش که او نیز موفق به کسب عناوین با لیورپول به عنوان یک بازیکن.

“که ادامه دارد. این یک تعریف بزرگ. شما در حال رقابت هستند و رقبای اما به هوش, به طوری که شما بزرگوار به اندازه کافی برای ارسال یک نامه تبریک گفت.

“این روزها رفته بیشتر ویژگی های شما می توانید متون خود را و یا ایمیل کردن افرادی که به شما شده اند در رقابت با تمام عمر خود را در فوتبال است.

“آنها خواهد بود مایل بود خود را که آن را به دست آورد اما آنها افتخار برای ادای احترام به افراد دیگر نیز هست. این همیشه اتفاق افتاده است. شما فقط یکدیگر تبریک می گویم و در عین حال امید آن است که شما در سال آینده.

“این فقط تبریک می گویم. شما در جنگ است. مردم لرزش دست ها قبل از هر بازی و بعد از هر بازی. شما در رقابت بدیهی است, اما از آن است که رفتار تبریک می گویند و به خوبی انجام می شود.”

زمان ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer که تحت فرگوسن در باشگاه همچنین با تبریک به قرمز.

“هر تیمی که برنده مسابقات قهرمانی و لیگ برتر آن را شایسته و سزاوار آنها اعتباری,” او گفت:. “این سخت لیگ را به نفع خود به خوبی انجام می شود به یورگن [Klopp] و خود بازیکنان است.”

دیدگاهتان را بنویسید