سیمون Biles باز می شود تا در مورد اولین تجربه او با نژادپرستی: “شما فقط باید برای رفتن نگه دارید برای کسانی که آنهایی که کمی’

سیمون Biles باز کرده است تا در مورد اولین تجربه او با نژادپرستی و چگونه آن را تحت الشعاع قرار یک لحظه در زندگی حرفه ای او.

در روز پنج شنبه المپیک ژیمناست به نظر می رسد در امروز نشان می دهدکه در آن او به یاد می آورد در مواجهه با نژادپرستی برای اولین بار در سال 2013 زمانی که او 16.

“من واقعا متوجه نژادپرستی تا سال 2013” Biles گفت. “من در یک جهان و آنچه ساخته شده بود که خبری دیگر ژیمناست گفت که اگر ما ما رنگ پوست سیاه و سفید شاید همه ما را برنده چون من تا به حال مورد ضرب و شتم او را از پرتو مدال و او ناراحت شدم.

“و آن [بود] واقعا این اخبار جای من برنده شدن در جهان است.”

23 ساله بود با اشاره به ایتالیایی, ژیمناست, Carlotta Ferlito ساخته شده که نظر به او عضو تیم پس از Biles اهدا شد مدال برنز در سال 2013 قهرمانی جهان در آنتورپ, بلژیک با توجه به امروز.

پیش از آن در رقابت Biles تا به حال موفق به کسب عنوان همه اطراف او اولین سیاه, ژیمناست برای تبدیل شدن به قهرمان جهان.

“دیگر از آن اتفاق می افتد هر روز” Biles اضافه شده است. “و من احساس می کنم مثل هر سیاه ورزشکار یا رنگی ورزشکار می توانید می گویند که آنها را تجربه کرده اند آن را از طریق حرفه ای خود را, اما ما فقط باید برای نگه داشتن رفتن برای کسانی که آنهایی که کمی به دنبال ما.

“مهم نیست که چه چیزی شما شبیه است. شما می توانید در تلاش برای عظمت و شما می تواند بزرگ باشد.”

طلا-مدال مشترک تجربه خود را پس از به تازگی ابراز حمایت از او برای زندگی مهم جنبش توضیح در رواج مصاحبه ای که او معتقد است که جهانی اخیر اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید هستند “شروع تغییر”.

“ما نیاز به تغییر. ما نیاز به عدالت برای جامعه” Biles گفت: خروجی. “با تظاهرات مسالمت آمیز این شروع را تغییر دهید اما این غم انگیز است که در آن زمان همه از این مردم را به گوش دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید