Simon Pegg باز می شود تا در مورد اعتیاد به الکل: “این بسیار خصوصی جهنم’

Simon Pegg باز کرده است تا در مورد مبارزه با افسردگی و اعتیاد به الکل, تماس اعتیاد یک “بسیار خصوصی جهنم”.

بازیگر نویسنده و همکار دیرین نیک فراست تا به حال افسردگی پس از سن 18 سالگی. در اواخر 30s – زمانی که او در 14 فیلم از جمله Mission: Impossible III و Hot Fuzz – او توسعه اعتیاد به الکل است.

“من فکر می کنم نیک می دانستند اما او نمی خواست به آن اعتراف به دلیل آن بود بیش از حد ترسناک” پگ گفت: از فراست در مصاحبه با ساندی تایمز. “اما آن را بسیار خصوصی جهنم است که شما در. شما در حال تلاش برای نگاه خوب به افراد دیگر.

“شما در حال ایجاد این واقعیت است که شما نه ناخوشی و شما در حال تلاش به این باور است که در حالی که واقعا شما به وضوح خوب نیست و تو بسیار غم انگیز و نوشیدن و یا هر آنچه شما انجام می دهند را امتحان کنید و تغییر دهید که چگونه شما احساس می کنید.

“این یک نوع عجیب و غریب از شخصیتی است که شما باید.”

Pegg زمان صرف شده در توانبخشی بیمارستان دیر به بازیابی از اعتیاد خود. یک دهه در او زندگی می کند در هرتفوردشایر با همسر و دخترش. او گفت: “همیشه آگاه” از وضعیت خود دانستن آن چیزی است که “شما فقط بهتر از”.

Pegg می بعدی دیده می شود در فیلم کمدی-ترسناک جویندگان حقیقت بعد از این سال. از آن خواهد شد خود را و فراست اولین تلویزیون سری هم پس از فاصله پخش از 19 سال پیش.

برای راهنمایی و پشتیبانی در اعتیاد به مواد مخدر, شما می توانید تماس 24 ساعته فرانک تلفنی در 0300 123 6600, متن خیریه در 82111 یا ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید