Sia متوقف ستاره کودک, Maddie Ziegler از گرفتن یک هواپیما با Harvey Weinstein

Sia ادعا کرده است او یک بار تا به حال برای متوقف کردن ستاره کودک, Maddie Ziegler شبانه روزی یک هواپیما با Harvey Weinstein.

رقص مامان ستاره زیگلر که در حال حاضر 17 به نظر می رسد در Sia برنده جایزه “لوستر” موزیک ویدیو وقتی که او 11 سال است.

Sia گفته ژاک سنگ نشان می دهد او “همیشه این احساس شدید تمایل به محافظت از” زیگلر.

او گفت: “شما می دانید من او را نگه داشته و یک هواپیما که Harvey Weinstein سعی کردم به او ، من می دانم که وجود دارد زمان که در آن من تا به بینش واقعا تفاوت بود و نگه داشته و او امن است. آره که واقعا نفرت انگیز است.”

Sia گفته او توصیه زیگلر مادر, ملیسا نه اجازه دهید کودک خود را در هیئت مدیره هواپیما گفتن او: “لطفا همین حالا نمی کنند که نمی کنند که آیا انجام این کار نیست.”

معلوم نیست که این حادثه رخ داده است. Weinstein, 68, در حال حاضر خدمت به 23 سال حبس برای تجاوز جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف.

زیگلر رز به شهرت در طول عمر نشان می دهد Dance Momsکه در آن Sia کشف شده ، او بعد دیده می شود در استیون اسپیلبرگ داستان وست ساید بازسازی.

Sia به تازگی یک مادر بزرگ برای اولین بار. در مصاحبه با Zane Lowe در سیب موزیک در اوایل این هفته او نشان داد یکی از دو پسر بزرگسال که او به تصویب رسید در سال 2019 حال تبدیل شدن به یک پدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>