مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp قطع نا امید رقم پس از کنار او بودند کوبید 4-0 توسط منچستر سیتی در اتحاد روز پنج شنبه.

گل از کوین ده بروین, Raheem Sterling و فیل Foden به دنبال یک الکس اکسلاد-چمبرلین هدف خود برای سپردن جدید لیگ قهرمانان اروپا به يک شکست و این مربی آلمانی در تلاش برای پنهان کردن اضطراب در حالی که صحبت کردن به آسمان ورزشی بعد از مسابقه.

زیدان خواسته شده بود در مورد این شیوه از دست دادن و زمان بندی آن – یک هفته پس از شهر را شکست چلسی مهر و موم شده به عنوان برای لیورپول.

“من فکر می کنم من درک سوال خود را در شیوه ای که شما مطمئن نبودند چه مقدار از آن را به ما از این بازی – شما چه معنی سوال؟” تیمهای پرسید.

“من درک آن را بیشتر شبیه به نگرش عاقلانه است که این بازی برای ما مهم است ؟ چگونه ما برود ؟ و من تو را دیدم درخشان نگرش دیدم که به مبارزه با همه آنها را. آنها نمی مانند رفتار کسی که قهرمان شد یک هفته پیش بود که همه خوب است.

“ما فاقد سیالیت که برای اطمینان حاصل کنید و در برخی از مواقع – 50-50 شرایط – آنها فقط سریعتر از ما در ذهن درست است که به عنوان خوبی. این چیزی است که آنها استفاده می شود و سپس زمین می شود بلافاصله.

“بنابراین اولین هدف ما ترک جو آن را احساس می کند مانند پنج دقیقه به تنهایی در یک چالش با استرلینگ. باید وجود داشته باشد یک بازیکن دوم. من فکر می کنم قبل از گل دوم ما از دست دادن توپ. این می تواند اتفاق می افتد. در برابر شهر شما سپس عظیم مشکلات. آنها با استفاده از شانس خود را نه همه اما بسیاری و ما نداشت.

“پس, شهرستان 100 درصد سزاوار پیروزی, البته, اما مانند یک 5-3 یا چیزی امکان پذیر نبود به عنوان به خوبی آن را نمی کند و همه چیز را بهتر اما در حال حاضر آن را 4-0 ما را که. که در آن است.”

وقتی پرسیده شد که اگر کنار او ایجاد کرده بود شانس در 0-0 Klopp پاسخ داد: “شما از من بپرسید? چرا شما از من بپرسید اگر ما تا به حال مناسب و معقول شانس? ما تا به حال لحظات ما تا به حال لحظات اما شما به تماشای یک بازی کاملا آرام – چرا شما من اگر ما تا به حال مناسب و معقول شانس? آن را می سازد هیچ حس به این سوال.

فیل Foden از لیونل مسی با رودریگو و کوین ده بروین (2020 استخر)

“ما تا به حال لحظه به نمره … [اما] آن را دشوار است به ذکر شانس بدیهی است از آنجا که همه آنها را فراموش بلافاصله. حتی من آنها را فراموش کرده ام. اما این همه خوب – آن را به خوبی آن چیزی نیست که ما می خواستیم اما من می خواستم برای دیدن که ما واقعا نگرش درست و دیدم که.”

زیدان شد و بعد پرسید: اگر چشم انداز باید اعمال شود به این نتیجه می شود که طرف را به عنوان برنده هفته گذشته است.

“به چه معنا است ؟” آلمان پاسخ داده است. “من نمی فهمم انگلیسی ببخشید. به چه معنی است ؟

“اگر شما می خواهید خود را برای رهبری این داستان در این جهت است که ما بر روی آن متمرکز بازی و سپس آن را انجام دهد. شما بخواهید برای بار دوم در حال حاضر. زمانی که من صحبت در مورد نگرش من دوست دارم تیم من. من گفت و من فکر کردم آن را روشن. اگر ما دوباره با آن, من فکر می کنم ما ثابت کرد که نقطه و به ما ثابت کرد که شهر خوب و باور نکردنی تیم.

“آیا این خوب است که در این لیگ تیم دیگری می تواند قهرمان حتی زمانی که شهر در اطراف و نقش این نوع از فوتبال ؟ که تعجب نیز هست.”

وقتی پرسیده شد که در مورد کیفیت شهر عملکرد زیدان گفت: “من را فراموش کرده است که شاید ؟ من در آن گفت: من آن را گفت. شهر فوق العاده است. ضمنا من که همیشه چرا که آنها باور نکردنی است.

“من تو را دیدم شهر های نجومی من نمی بینم یک بازی بد است.”

لیورپول هنوز 20 نقطه سرب بیش از فصل گذشته در لیگ شهرستان با شش بازی باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im